Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Vámpírnapl...

Érdemes elolvasni a Vámpírnaplók eredeti könyv változatát, ha már a CW sorozatából az eddig megjelent 3 évadot megnéztem? Mert már hallottam olyanokat hogy sokban különböznek a karakter személyiségek, stb .

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérnék véleményt akik már olvasták a könyve(ke)t (akárcsak 1et), és a sorozatot is nézték/látták.

2012. júl. 11. 09:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy egészen boldogan megvagyok csak a tv sorozattal, de a 4.évadig tartó várakozásig gondoltam hogy elolvashatnám a könyveket is, ha érdemes:)
2012. júl. 11. 09:09
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát a blog írója szereti a sorozatot, de fetrengtem a könyv kritikáin:D Én úgy szűrtem le, hogy nem érdemes olvasni...:P


[link]

2012. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát őőőő ...ebből a kritikából ítélve nem biztos hogy elolvasom, maximum ha valakitől kölcsönkérem, de szerintem megvenni biztos nem fogom ..:DD már a kritikán is szakadtam (pl. beszélő holló, a boszorkányoknak arany a vére (szegény Bonnie..miért most kellett rájönnie??), és hogy az új anonim író próbált visszautalni a 3.könyvre de epikusan elbukott, mivel nem olvasta).

Köszi a linket! :D

2012. júl. 11. 11:44
 4/15 A kérdező kommentje:
A Stefan naplói szellem-anonim írós részek úgylátom hogy már vicc kategóriások néha, de az alap köteteknek, amikből jött a sorozat, lehet adok nekik egy esélyt, persze válaszokat várok még:)
2012. júl. 11. 11:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Én már a 2. könyvet olvasom, vannak különbségek,de csak ilyen majdnem lényegtelen különbségek, meg a történések is máshogy vannak..Bár szerintem a sorozat sokkal izgalmasabb mint a könyv..:D
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindenhol abba futottam bele, h L.J.Smith írói tehetsége, hogy is mondjam... nem túl jó... Az eredeti könyvekről illetve más köteteiről is hasonló szintűeket hallottam, én úgy vagyok vele, hogy nem akarom bemocskolni a sorozat élményeit ha tényleg rosszak a könyvek.
2012. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mind a hét könyvet olvastam és ajánlom mert nagyon jók bár eltérnek a filmtől de csak apróbb hibák (pl. Elena szőke,Caroline barna hajú). De nagyon érdekesek.
2012. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi:) Akkor még megfontolom.
2012. júl. 11. 23:41
 9/15 Rozsdika ***** válasza:
Én elolvastam az összes vámpírnaplós könyvet, igen van eltérés a sorozat és a könyv között, de nekem attól még tetszett. Van pl., hogy Elena vámpír lett, majd meghal és lélek lesz és ismét ember különleges angyali szárnyakkal. Szórakoztató.
2012. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a könyveket is, mind a hetet, és hát... Az első négy még oké, abban nem sok az eltérés, de az ötödiktől teljesen felfordul minden, és idiótábbnál idiótább dolgok kerülnek a képbe. Egyszerűen gagyi. És ezt annak ellenére mondom, hogy imádom a könyveket. Néhol már nevetséges túlzásokba esik az írónő, de végül valahogy mindig jól jön ki belőle... Bár a sorozathoz tényleg semmi köze. AZ elején van némi párhuzam, de a történet előrehaladtával a egyre inkább távolodnak egymástól. Én azt mondom, kikapcsolódásként érdemes elolvasni, csak ne gondolkodj közben előre, és próbáld meg a sorozatot teljesen kiverni a fejedből arra az időre.
2012. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!