Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen szokott lenni egy SzJG...

Milyen szokott lenni egy SzJG dedikálás?

Figyelt kérdés

Tudjátok, most fogok először menni és tökre izgulok. Jó, tudom, hogy még több mint egy hónap van odáig, de akkor is..

Szóval, ha tudod milyen, akkor leírnád? Előre is köki!! ^^



2012. júl. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú a sor kb.3/4 óráig kell sorba állni ha nem kerülsz sorra akkor másnap mész általában 3 napos a dedikálás..bemész ahova Laura dedikál odaadod neki a könyvet és aláirja majd megfogja kérdetni...és fotózkodni is lehet nagyon kedves nő..Ha tudni szeretnél még valamit majd válaszolok:D
2012. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hű, én is először fogok menni... Hányra kell odamenni, hogy ne kelljen több órát állogálni később?
2012. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, hidd el fogalmam sincs :(

De amúgy tuti hogy minimum két órát várnod kell, akármilyen korán érkezel.

(szerintem még az is lehet hogy néhány fan akár még a Pecsa előtt is éjszakázik O.O)

Amúgy meg majd nézd meg Leiner Laura új bejegyzését! Abba mutatja hogy mi hol lesz. (ami nekem külön mázli mert szégyenszemre még nem voltam a Pecsába.. mindenhol voltam már Pesten csak ott nem.. ciki nem? :D)

2012. aug. 5. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az :) Én Pestre is ritkán járok, és amekkora, lehetetlen minden klassz helyet felfedezni :D Amúgy nem valószínű, hogy ott éjszakáznak, ez nem HP bemutató :) Laura egyébként is azt mondta, gyorsan haladunk majd...
2012. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!