Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik olvasták Libba Bray...

M.Kata kérdése:

Akik olvasták Libba Bray könyveit (Rettentő gyönyörűség stb. ) azoknak hogy tetszett? érdemes elolvasni? Vagy inkább az L. A. Candy-t? Aki mindkettőt olvasta, melyik tetszett neki jobban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak a Libba Bray könyveit olvastam, de utána néztem a másiknak is...

Hát ezek aztán nagyon különböznek.

Nekem nagyon tetszett a Rettentő gyönyörűség, mert én eleve szeretem a kosztümös könyveket.(Amúgy a rettentő gyönyörűség 3 részes.) Van benne varázslat, akció és romantika. Bővebben is leírnám csak nem akarom lelőni a poénokat, de annyit mondhatok, hogy a könyv tényleg szívbe facsaró. Főleg az utolsó könyv.

2012. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)tudom,hogy különbözik a két könyv, de nekem mindkettő története tetszik.én is szeretem a kosztümös, romantikus könyveket, úgyhogy azt hiszem, elolvasom :)
2012. júl. 20. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
a romantika az utolsó kötetben fog a csúcsra érni^^
2012. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor jó,mert szeretem a romantikus könyveket :) végül sikerült mind a négy(a sorozat+a másik) könyvet megszereznem :)
2012. júl. 21. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó olvasást!^^
2012. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi,és a választ is :)
2012. júl. 22. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az l.A Candyt nem javaslom. Nem rossz, de felszínes, tipikus "gyönyörű" és "különleges" ezen felül "tehetséges" és persze "gazdag" lányokról... ugyan már :) elcsépelt sztori:D de libba bray könyvei a legjobbak:) nekem mindig is a kedvenceim voltak:D
2012. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentelőnek: elolvastam az L.A. Candy-t,és igazad volt:) még szerencse,hogy könyvtárból olvastam,mert pénzt nem adnék ki érte...Libba Bray könyvei viszont nagyon tetszenek:)
2012. aug. 21. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem viszont az eggyik kedvencem az L.A. Candy! :)
2012. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!