Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen lesz az...

Szerintetek milyen lesz az SZJG teljes borítója?

Figyelt kérdés
Már kevesebb mint 5 óra van hátra, hogy megtudjuk, milyen is lesz:)) itt lehet megnézni : [link]

2012. júl. 20. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
SZJG 7-nek.:)
2012. júl. 20. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy el fogok ájulni... xD
2012. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem valami zűr lesz Virág-Ricsi vagy Kinga-Zsolti vagy Reni-Cortez és ez kihat az egész csapatra, ezért Útvesztő.. ti hogy gondoljátok? :) de én már nagyon várom. *-*
2012. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy lesz valami rossz, mert az előző részben nem voltak túl nagy bonyodalmak. Úgy hallottam amúgy, hogy valamelyik páros szakítani fog..meg bekavarhat Kitti és Kinga húga. Szóval jó lesz*-*
2012. júl. 20. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Váááááá én már naon várom!! ˙(ez egy kicsi Virág-os volt,de mindegy)

Biztos jó lesz:)

Csak kicsit félek,mert nekem mind a 3 páros a szivemhez nőtt,és rossz lenne ha szakítanának.Márpedig fognak,mert Laura azt mondta.

2012. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 eb07 ***** válasza:
100%

Szerintem az Útvesztő alcím arra vonatkozik,hogy hol tanuljanak tovább,talán ez a kulcs a megoldásra.

De lehet,hogy tévedek.

2012. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
háát, ugye az van Reni adatlapjába, hogy ne döntsenek helyette. szerintem ez a sulira van. :) de lehet úgy is értelmezni, hogy nem tudja, hogy kit válasszon.. tuti jó lesz, mert tele lesz bulikkal. azok pedig mindig izgalmasok náluk.. :DD
2012. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!