Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit jelent ez a Moly.hu-n?

Mit jelent ez a Moly.hu-n?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam és még nem nagyon értem mi hogy működik. Mit jelent az, hogy valaki elcserélne egy könyvet?

2012. júl. 21. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt, hogy valaki elcserélne egy könyvet:)
2012. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz, bár a dolognak ezt a részét én is értettem. Inkább azt nem értem, hogy a könyvért cserébe könyvet kér? És azt a könyvet örökbe el lehet cserélni? És ha igen, az a könyv hogy jut el hozzá? Előre is köszönöm!
2012. júl. 21. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A csere, mint fogalom definíciója: egy A1 terméket kicseréltek egy A2 termékre.

A helyére helyettesítsük be a könyvet:

Könyv1-et kicserélnek Könyv2-re.

A pénz nem helyettesíthető be A helyére, mivel nem könyv. A megoldás: könyvért cserébe könyvet adunk.


Ha valaki PÉNZT szeretne cserébe, akkor az "eladó" címkével ruházza fel a könyvet.

De ha bármelyik megoldás jó neki, akkor mindkettőt hozzáadhatja a könyvhöz. Kapisi?:)

2012. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában megnézed a tagnak (akinek a könyve érdekel) a kívánságlistáját, s onnan próbálsz felajánlani neki egy könyvet.:) Mármint, ha fent van az ő kívánságlistáján, s Neked pont megvan az a könyv, akkor írsz neki egy privit, s megbeszélitek, hogy érdekli-e a csere.:D
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek!
2012. júl. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!