Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy könyvet, de elbizonyt...

Írok egy könyvet, de elbizonytalanodtam, elég jó lesz-e? Ha valakinek leírhatnám, aki objektív véleményt tud mondani?

Figyelt kérdés
A témája ezotéria és modern társadalmi formák ötvözete.Részletesebben is leírhatom
2012. júl. 25. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hű, hát így annyira nem passzol hozzám a témája... Ha esetleg bővebben kifejtenéd, akkor meglátom, mit tehetek :) Nem biztos, hogy rossz... :D
2012. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A címe Nostrange-Dimenzió.A fő helyszín egy kolostornak is nevezhető épület,aminek a falain belül egy iskola működik,ahol a harcművészetet,gyógyítást(pl.gyógynövények,akupresszúra,és magasabb szinteken való gyógyítás,mint pl.Reiki) és egyéb némileg elvontnak tűnő dolgokat sajátíthatnak el.Ez úgy kapcsolódik össze a főhőssel(18 éves,szülők nélkül nőtt fel),hogy egy papírcsíkra írt cím alapján elindul-eredetileg egy távoli rokona fogadná be-és
2012. júl. 25. 17:01
 3/9 A kérdező kommentje:
a cím alapján megtalálja,nem könnyen a kolostort,abban pedig az apját,aki az intézmény vezetője.Mivel a körülmények nem túl ideálisak az apa-fiú beszélgetésekhez,Ádám(a főhős)apja marasztalja őt,így neki is ki kell járnia a három év tanulóidőt,4 osztálytársával egyetemben,akiktől teljesen különbözik,külsőségekben,és másban is.
2012. júl. 25. 17:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom,ha kiadják se lesz népszerű.:-):-(
2012. júl. 25. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy bebukna. A sztoriban, legalábbis amit leírtál rejtezik annyi potenciál hogy akár egy zseniális mestermunka is legyen. Én szerintem az a jó megoldás ha kellően egzotikussá teszed. Nyugati mondavilágot már kaptunk eleget, de mondjuk szláv, vagy dél-ázsiai hiedelemkörrel megtámogatva nem túl sok van.


Példaképp ott az orosz Vita Nostra

[link]

A története nagy vonalakban ennek is az hogy a 17 éves Szaska Szamohina egy távoli és bizarr főiskolára kényszerül ahol elsőre teljesen értelmetlennek dolgokat tanítanak. Ennek ellenére egy piszok mély és elgondolkodtató mű.

2012. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtiszteltél a válaszoddal.Pont erre volt szükségem.Köszönöm.
2012. júl. 25. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú, hát a témához abszolút nem tudok hozzászólni, tehát a regényedben megjelenő adatok hitelességéhez nem tudnék kommentet fűzni, de a többiben szívesen segítek (pld. fogalmazás, karakterépítés stb.) Ha gondolod, nekem elküldheted :)
2012. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az jó lenne.:-)Csak kis részletekben tudom,max 1000 karakter\részlet.Amúgy pont meg akartalak kérni:):-D
2012. júl. 26. 07:54
 9/9 A kérdező kommentje:
Asszem,újra fogom kezdeni.:-DTörökországban fog játszódni.:-)
2012. júl. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!