Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek miért fog szakítan...

Szerintetek miért fog szakítani az SzJG-ben az egyik pár? Mármint, ha Ricsiék, akkor miért, ha Cortezék, miért, stb.

Figyelt kérdés

Rájuk gondoltam:

Reni, Cortez;

Virág, Ricsi;

Kinga, Zsolti;

Flóra, Jacques



2012. aug. 3. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem Reni és Cortez nem szakítanak (ha igen akkor is kibékülnek, de az írónő azt mondta hogy akik szakítanak később nem jönnek össze így nem hiszem hogy ők)


Virág és Ricsi: egy csomószor leírja hogy milyen jó a kapcsolatuk így nem hiszem!


Kinga és Zsolti: ők se hiszem, olyanok mint a tűz és víz de az ellentétek vonzák egymást


Flóra Jacques lehet! Flóra lehet Karcsit választja Zsák helyett, (na jó, tudom hogy ez kicsit fura, de kitudja?)


Esetleg Dave és Tami összejönnek de abban a részben szakítanak is.


Más oldalakon olvastam olyat is hogy lehet Reni szülei válnak el ... hát majd kiderül.

2012. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Cortez hagyja majd ott Renit a tolókocsi miatt.
2012. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom, nem is érdekel! Kismillió SZGJ-s kérdés van, keress rá, vagy nyissatok neki egy rajongói fórumot, és ott kérdezzetek! És, hogy zavar-e a kérdés? Igen, zavar, mert minden második kérdés SZJG-s.
2012. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1:nem hinném hogy Reni szülei lennének,mert hát az egy picit fura lenne,bár lehetséges.


2:Egyeltalán nem biztos hogy Reni lesz tolószékes,vagy hogy egyeltalán valamelyikük.


3:senki nem kért meg arra hogy elolvasd,vagy hogy egyeltalán válaszolj a kérdésre.Az az oldal lényege,hogy aki akar az kérdez valamit.



Cortezék szakítanának,akkor ennek a könyvnek nem lenne értelme,hiszen 5 részen keresztül arra vártunk hogy összejöjjenek.


Ricsi és Virág túlságosan szeretik egymást,viszont szerintem már unalmasak,hogy még csak nem is veszekednek.


Kingáék meg mindennap veszekednek,rajtuk nem hinném hogy sokan meglepődnének,mert már megszoktuk tőlük.


Én szerintem Virágék fognak,de még senki nem tudja.

2012. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: Ha zavar, minek olvasod el? Egyébként nem emlékszem, hogy kérdeztem volna, hogy zavar-e. A negyedik válaszolónak igaza van, ez az oldal azért jött létre, hogy kérdéseket tegyünk fel.
2012. aug. 3. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem Reniék!!:D nagyon szeretm őket:D
2012. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Csengii ***** válasza:

Cortez és Reni nem

Virág és Ricsi sem

Kinga és Zsolti igen,mert Kinga összejöön Dave-vel

Flóra Jacques-Passz

2012. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Amúgy honnan vettétek azt a baromságot, hogy Reni tolószékbe kerül? Különben meg, Cortez akkor sem hagyná ott, ha mégis ez történne. (de nem fog)
2013. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de most ténleg honan vetétek hogy Reni toloszékesz lesz
2013. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
zsolti es kinga szakitott de kinga összejött dave-el zsolti meg csajozos lett. mar vegig olvastam az osszeset onnan tudom. lesz meg egy plusz par gabor es kata
2013. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!