Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek igaz az, hogy a...

Szerintetek igaz az, hogy a Szent Johanna Gimiben valaki tolókocsis lesz? Ha igen, szerintetek ki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te jó isten-.- szerintem se.Honnan veszed ezt a hülyeséget??
2012. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem valaki csak elkezdte terjszteni ezt a hülyeséget, mert már olyan elege volt az szjg-ből :D meg a sok kérdésből , ami itt előfordul

Nem nézem ki leiner laurából, hogy egy ilyen nagy fordulatot tenne bele egy TINIKNEK szóló könyvbe.

2012. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sok helyen lehet hallanni,én nem hinném hogy igaz bár kitudja.
2012. aug. 4. 21:15
 4/14 anonim ***** válasza:
csak azok a hirek igazak, amik leineraura honlapjan jelennek meg, a tobbi sztem kacsa. gondolj bele, sztem az ironö nem adja oda senkinek a konyvet elore, csak a nagyon kozeli baratainak, rokonainak es persze a kiadonak! :)
2012. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2.Kommentelő.

Igazad van nekem is nagyon elegem van már belőle.

2012. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia az egyik (nem hivatalos) rajongói oldalon lehet ezt olvasni Gáborról azzal az indoklással hogy nem elég színes egyéniség és nem történik vele semmi. Szerintem Biztos NEM igaz!
2012. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
MI???? Mondjuk, lehet, de szerintem ez a Gábor teljesen felesleges szereplő. Semmi soha nem történik vele. Uncsi.
2012. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legnagyobb hülyeség h valaki tolókocsis lesz! Laura tuti h nem tenne ilyet egy szereplővel sem.Aki meg elhiszi ezt annak csak gratulálni tudok:)
2012. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ez nem igaz!Leiner Laura írta hogy ilyen nem lesz!
2012. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Gábor nem színes egyéniség, de nem fölösleges!!! Vkinek ilyennek is kell lennie. A tolókocsival kapcsolatban, én is most hallottam először, nem érdekel, hogy igaz-e, hamarosan úgyis megjelenik a 7, nem szeretem, hogy ha egy könyvben előre megmondják mi lesz.
2012. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!