Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a legjobb romantikus...

Mik a legjobb romantikus regények? Amiket nem bírsz letenni?

Figyelt kérdés
Susan Elizabeth Phillips, Sandra Brown.... Ki az aki még olyan jól ír mint ők? SOS!
2009. júl. 19. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Brönte-nővérek...
2009. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy ezzel hogya állsz, de én nem tudtam lerakni Ian McEwan: Vágy és vezeklés című könyvét
2009. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
csatlakozom az elsőhöz. imádom a könyveiket =)
2009. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy romantikus regény van, amit szeretek, amit nem tudok letenni.

J. Goldenlane: Papírtigris. Valami mesés.

2009. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most az Evernight jön be nagyon már másodszorra olvasom és nem tudok betelni vele :)
2009. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én Amanda Quick regényeit szeretem nagyon. Kosztümös regények, és mindig van bennük izgalom is a romantikán kívül.
2009. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Nora Roberts nagyon jó, aztán ott vannak Stephenie Meyer regényei, a twilight-sagából. Meg J. R. Ward: Fekete tőr testvériség című regényfolyama. Azon szét izgultam az agyam! Az utolsó részt, ami megjelent magyarul (Feloldozott szerető) egy nap alatt elolvastam, pedig több, mint 700 oldalas!
2009. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Jane Austin regényeire esküszöm.A legjobbak a büszkeség és balítélet,meg az értelem és érzelem :-)
2014. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!