Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Darren Shan...

Mi a véleményetek Darren Shan démonos könyvsorozatáról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, bár a vámpíros könyvek jobban tetszenek egy kicsivel. Ez a könyv volt életem legelső könyve amit kiolvastam (régen volt) és éppen ezért is szeretem... de a lebilincselő történetét is imádom. Na szóval, fiúk-lányok a véleményeteket szeretném tudni :)
2012. aug. 7. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
unalmas
2012. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon szeretem.:D
2012. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem meg pont ez tetszett jobban és imádom. ^^

16/L

2012. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Először a vámpírkönyveket olvastam, miután végeztem velük, megvoltam győződve, hogy ezek a világ LEGJOBB könyvei. Aztán elkezdtem a démon könyveket olvasni, és már az első fejezet után elkönyveltem, hogy EZEK SOKKAL JOBBAK, MINT A VÁMPÍRKÖNYVEK- szerény véleményem szerint. Eléggé morbid, vicces és elgondolkodtató, tetszik, hogy a kötetek nem időrendben vannak. Egyszerűen imádom, Darren Shan könyvei óta, nem találok olyan más könyvet, ami annyira lekötné a figyelmem, mint ezek. Na, jó, talán Rick Riordan-Percy Jackson könyvei, nálam egálban vannak D.S. Démonkönyveivel.
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes kérdés. A vámpíros sorozatot összességében én talán jobban kedvelem, mint a démonosat, szerintem egyenletesebb a színvonala.


A démonos kötetek közül az első (Démonmester) szerintem mestermű, magasan túlszárnyalja mind a vámpíros regényeket, mind a többi démonos regényt. Az utána következők annyira nem jöttek be, a vége táján megint jó lett, de az első kötetet meg sem közelítik.


Viszont mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom a Kojaszánt, szerintem nagyon aranyos mese. :-)


24/F

2012. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem mint a Démonvilágot, mint a Vámpír könyveket. Fantasztikusak.
2012. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat...Jöhetnek még :)
2012. aug. 9. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszméletlen jó könyv.Harry Potter könyvek után D.S. Démon könyvei foglaltak le igazán.Még beleférne 1-2 rész a 10. után.
2012. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!