Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megmondanátok, hogy a Sue...

Megmondanátok, hogy a Sue Limb könyvek hogy követik egymást?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt megvettem a Girl 15 Problémás csaj és a Girl 16 Kínok kínja könyveket. Most hogy újra fellapozgattam ott volt az első oldalon, hogy "Előkészületben: Girl Nearly 15: Flirting for England, Girl Almost 16: It is Absolute Torture. Akkor a két könyvön kívül vannak más kötetek is?
2012. aug. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A Google a barátod, a Wiki pedig a barátnőd!


[link]

2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam:). Rákerestem könyvborítóra, 2könyvnek a borítóját meg is találtam, de a többit nem. Akkor ezek csak anolul vannak meg? Magyarul nem?
2012. aug. 8. 21:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem is egy ideig eltartott, míg kibogoztam, hogy hogy is következnek. Szóval :

-1. Girl 15: Problémás csaj (angolul: Charming but Insane)

-2. Girl Nearly 16: Kínok kínja (angolul: Absolute Torture)

-3. Girl 16 Pants on Fire (nem jelent meg magyarul)

-4. Girl, Barely 15: Flirting for England (magyar nuku)

-5. Girl 16: Five star Fiasco (nem jelent meg magyarul ugyancsak)

(a Flirting for England-et nem nagyon tudom hova tenni, mert kiadási év és történet szerint az utolsó előtti, de a neve meg Girl Barely 15. De aztöbbi az szerintem tuti.)

2013. jan. 27. 18:52
 4/4 A kérdező kommentje:
vicces vagy, kösz tesó, hogy a nevemben válaszolsz! :)
2013. jan. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!