Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rukkolás kérdés. Valaki tud...

Rukkolás kérdés. Valaki tud válaszolni?

Figyelt kérdés
Amikor rukkoltam egy könyvet, és már az előtt volt rá egy csomó jelentkező, hogy feltettem volna, akkor kinek fogom odaadni? én választom ki, vagy az fogja elvinni, aki először lecsap rá, és elhappolja? Először is köszi a választ :)

2012. aug. 10. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem te választod ki, hanem az első happoló.
2012. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz, azt happolási igénynek nevezzük. Például ha én szeretnék egy könyvet, akkor

A) van belőle elérhető példány, ebben az esetben rámegyek a happolom gombra, és megkaphatom a könyvet.

B) épp nincs belőle elérhető példány, ebben az esetben ha megnyomom a happolás gombot, értelemszerűen nem tudom happolni, viszont a rendszer megjegyezi, hogy szeretném, és elmenti a "happolnád" listámra. Ha lesz belőle elérhető példány, a rendszer jelez.


Tehát, te rukkolsz egy könyvet, és mondjuk oda van írva, hogy 5 happolná. Ez nem azt jelenti, hogy te felteszed a könyvet, és a rendszer automatikusan kisorsolja ezek között az emberek között. ŐK maguk fogják happolni a könyvet. Értelemszerűen a leggyorsabb. de ha másnak is megvan, nemcsak neked, akkor a delikvens választhat is, hogy kiét szeretné happolni. Érthető volt?:)

2012. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszönöm :)
2012. aug. 11. 00:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!