Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Simone Elkeles könyvei hogy...

Simone Elkeles könyvei hogy vannak sorrendben?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy van a vonzás szabályai,a tökéletes kémia,meg még valami,de annak nemtudom a címét!

Leírnátok hogy vannak sorrendbe,melyik az első?


2012. aug. 14. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Tökéletes kémia az első, és a Vonzás szabályai a következő, harmadikról még csak futólag hallottam :)
2012. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:)
2012. aug. 15. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:

A harmadik rész a Chain Reaction, ami a legkisebb testvérről, Luis Fuentes-ről szól. De ez előtt a sorozat előtt írt még két sorozatot. A legelső sorozat, egy háromrészes:How to Ruin a Summer Vacation, How to Ruin my teenage life, és a How to Ruin Your Boyfriend's reputation. A középső sorozat pedig kétrészes: Leaving Paradise, és a Return to Paradise. A Leaving Paradise-t angolul, a Rules of Attraction (Vonzás szabályait) magyarul olvasam, és nagyon szuper, meg de állítólag az elő sorozata is szuper, az összes könyve hasonló olyan szinten, hogy először nem igazán szívlelik egymást, majd szépen egymásba zúgnak. De maga Simone is azt mondta, a három Fuentes testvér könyve a legjobb, hiszen ezek íródtak legkésőbb, látszik, mennyit fejlődött az írónő.


Üdv.: Egy óriási Simone Elkeles rajongó. :)

2012. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Szóval akkor 1 a tökéletes kémia,2 a vonzás szabályai,és 3 a chain reaction?

Mert én most rendeltem meg a tökéletes kémiát,azt fogom olvasni,remélem az az első része!:)

És a másik két részt meglehet már szerezni?

2012. aug. 18. 11:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! (Második vagyok) Igen, így vannak sorban. Hidd el IMÁDNI fogod.

A második rész majd most novemberben jelenik meg, szintén a Könyvmolyképző kiadónál, vörös pöttyös könyvként. A harmadikat még a kiadó sem tudja, mikor adja ki, de valószínűleg jövő ősszel, hisz a Tökéletes kémiát is ősszel adták ki, csak azt tavaly. De ha tudsz angolul, akkor a bookline-on meg tudod venni angolul a másodikat, és a harmadikat.

Amúgy nem kell hozzá nagy angol tudás, mert én tavaly szeptemberben kezdtem az angolt nulladikban, és még csak egy alapfokú nyelvvizsgám van, de tökéletesen értettem Simone-tól a Leavig Paradise-t. De ahogy elnéztem, a Chain Reactionnak is olyan a nyelvezete, hiszen egy írótól származnak.

2012. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi még egyszer a válaszod!:)

Már alig várom,hogy olvassam,holnap megyek érte a könyvesboltba!:D

Sajna nem igazán tudok angolul,németet tanultam kilenc évig,az megy jobban!De talán kitudom várni,mire magyarúl kiadják!

És te miket olvastál még tőle?Hány könyve van?

Mert ha esetleg tetszene a tökéletes kémia,akkor lehet,hogy énis olvasnék tőle többet!:)

2012. aug. 19. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:

Összesen 8 könyve van, amiket fent leírtam.

A Tökéletes kémiát olvastam, meg a Vonzás szabályait folyamatosan fordították a neten,, így az majdnem a végéig. Már teljesen lefordították, úgyhogy nemsokára kiolvasom, és kezdek neki a harmadik résznék, ami itt figyel a polcon angolul.

Tőle még a Leaving Paradise-t olvastam, ami szintén nagyon szuper.

Maggie és Caleb(a két főszereplő) egy éve tönkretették egymás életét. Caleb berúgva elütötte Maggie-t. Caleb egy évig a fiatalkorúak börtönében volt, még Maggie a kórházakat, és az egyéb gyógyító terápiákat, műtéteket járta. Most egy év elteltével egy napon "szabadulnak". Igen ám, de azon kívül, hogy szomszédok, Caleb lány ikertestvére Maggie legjobb barátnője, akivel a baleset óta nem beszél. Utálják egymást, de mégis folyton egymásba botlanak, és még a nyári munkájuk (Maggie-nek szüksége van a pénzre, Caleb-et pedig közmunkára fogták) alkalmával is egy helyre kerülnek. Maggie a tipikus szürke egér, Caleb meg a pénzes helyi menő csávó, akiért minden lány odavan. A történet folyamán fény derül arra, hogyan is történt a baleset, és szépen egymásba zúgnak. :)

2012. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jól hangzik!:)

Hol tudnám beszerezni ezt a könyvet?(Leaving Paradise)

2012. aug. 20. 12:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]


Én is itt rendeltem, nem is egyszer teljesen megbízható. :)

2012. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia!Elolvastam a Tökéletes kémiát,nagyon-nagyon tetszett!!!:) Mikorra várható a Vonzás szabályai,nem tudod?
2012. aug. 30. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!