Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Hihetetlen...

Mi a véleményetek a Hihetetlen Pókember képregényről?

Figyelt kérdés
Az éven újraindult a sorozat és gondolkodtam hogy megvegyem-e. Ti mit szóltok hozzá,milyen(minőségileg,történetileg)?

2012. aug. 19. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A minőségre nem lehet panasz. Kiváló, csillogó papírra nyomott újság...

Ha a Csodálatos Pókember 3. sorozatához hasonlítjuk, sokkal jobb a minősége, mivel annak átütöttek a lapjai, s nyomdafestékes volta tőle az ember keze...viszont ahhoz viszonyítva, kisebb a Hihetetlen Pókember 2. sorozatának mérete. Picivel csökkentették a méretet, de így olcsóbb is lett a kiadvány...


Ha a Hihetetlen Pókember 1. sorozatához hasonlítjuk, akkor kb. ugyanolyan a papírminőségük vagy talán az új sorozaté jobb, csak a mérete kisebb.


Ha eddig nem vetted a sorozatot, akkor most, a 4. számnál bekapcsolódhatsz, mert teljesen új történetszál indul. Amúgy a régebbi részeket megrendelheted a kiadó (Kingpin kiadó), Pokember.hu honlapján is...ott van egy jó kis fórumos közösség is, érdemes oda regisztrálni...minden hírt ott közölnek legelőször...

Ha az 1. számot megveszed, akkor érdemes lesz a Csodálatos Pókember 3. sorozatát is begyűjtened, mert a megszűnt 3. sorozat folytatódik a Hihetetlen Pókember 2. sorozatában...ugyanis egy 7 részes történet félbeszakadt a CsodaPók 3. sorozatában, annak megszűnése miatt...de folytatták annak kiadását a Hihetetlen Pókember 2. sorozatában...

Ha elolvasod a belinkelt oldalakat, érteni fogod, hogy miről írok...



A magyar Pókember-kiadásról itt olvashatsz:

[link]

[link]

Az egyes sorozatoknak is van saját oldala...kéken világít, rákattintasz a cikkben, s sok infót megtudhatsz róluk.


Nekem az eddig kiadott történet tetszett...most van egy új történet, nyilván erről még nem lehet nyilatkozni, mert csak az első 2 rész jelent meg...de jónak indult...

2012. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NAgyon köszönöm.MEgvettem és nagyon tetszik,bár azt nem értem,hogy ez a történet a polgárháború előtt,vagy után játszódik?
2012. aug. 25. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Polgárháború alatt, azzal egyidőben/párhuzamosan.
2012. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy meg érdemes a képregény kiadójának oldalára regisztrálni (Kingpin kiadó): pokember.hu

Van egy jó fóruma, ott minden kérdésedre válaszolnak...sok esetben maga a kiadó feje...

2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.Köszönöm.
2012. aug. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!