Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó Agatha Christie...

TijuMK kérdése:

Milyen jó Agatha Christie regény van még a Gyilkosság az Orient Expresszen és a Halál a Níluson kívül amiben Poirot nyomoz?

Figyelt kérdés
Az Alexandrában most akciós néhány Agatha Christie regény, és gondoltam veszek még párat, de a fent említetteken kívül nem ismerek tőle sajnos több művet.

2012. aug. 19. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Elég sok van.

Gyilkosság a paplakban

Holttest a könyvtárszobában

Gyilkosság meghirdetve

Gyilkosság Mezopotámiában

A titokzatos Kék Vonat

Az ABC-gyilkosságok

Nyaraló gyilkosok

Poirot karácv

A titokzatos Stylesi-eset- Függöny

Öt kismalac

Gloriett a hullának

Tíz kicsi néger

2012. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb műve hasonló séma szerint épül fel, nem mondom, hogy ha egyet olvastál, olvastad az összeset, de hasonló a helyzet. Én mondjuk a Poirot-osok közül szeretem: A harmadik lány, Ház a sziklán, Tragédia három felvonásban, Öt kismalac.
2012. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, mentek a zöld kezek :)
2012. aug. 19. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Poirot-osból nekem a Macska a galambok között és az ABC gyilkosságok is tetszett, meg az amelyikben a barátjával nyomoz, csak sajnos címekre már nem emlékszem :)
2012. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül a Macska a galambok között és a Nyaraló gyilkosokat vettem még meg, nagyon tetszenek, kerestem a Függöny-t is de sehol sem találtam, valami ötlet honnan lehetne beszerezni?
2012. aug. 29. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Online megrendeled valahonnét, de tuti Alexandrába is megvan pl. Utolsó esélyként ott van a könyvtár is :)

(4. voltam)

2012. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ABC gyilkosságok szerintem Agatha-hoz képest szar a legjobbjai: Az öt kismalac, Hétvégi gyilkosság, Tíz kicsi néger, Váratlan vendég, Zátonyok között... Hm nem tudom, nagyon sokat olvastam.
2012. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!