Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadala mennyire...

Az éhezők viadala mennyire hasonlít a trónok harcára ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
ugye most ittvan a trónok harca sorozat az hbo-tól, és ha látod a sorozatot akkor nem ugorhatsz bele a könyv közepébe. Na most, ugyanígy van ez az éhezők viadalával is? mert ugye most néztem emg a filmet és el is szeretném olvasni a sorozatot. De itt is ugyanúgy van? tehát hogy láttam az első részt azt el kéne olvasnom is hogy a könyv 2. részét értsem?
2012. aug. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Láttam a Tórnok harcát, és olvastam is a könyveket.

Láttam az Éhezők viadalát és olvastam is.

Nos, mivel a HG Egyes szám első személyben érődött, pusztán azért lényeges elolvasni, mert Katniss gondolatait kell követni, valamint a végén az utolsó egy fejezetben van egy jelentős rész, és noha ezt pár mondatban felvázolják a kettőben, azért jó ismerni ki és mit mondott :). Szerintem olvasd el mindhárom részét, úgy az igazi!

Egyébként meg a film majdnem teljesen ugyan az mint a könyv, leszámítva mondom a végét!

2012. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ell kell olvasnod az 1. könyvet, mert hanem egy rakás dolog nem lesz tiszta, és amúgy is sokkal jobb mint a film... meglátod h megéri :)
2012. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kiolvastam az elsőt most kezdtem a másodikat, jó ötlet volt elolvasnmi. köszönöm a tanácsot :)
2012. okt. 11. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!