Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Libriben milyen szabályok...

A Libriben milyen szabályok vonatkoznak könyv visszaváltására?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden az, hogy vettem egy angol nyelvű könyvet ajándékba itthon, és kivittem Londonba. A könyvet nem ajándékoztam el, de kint kellett hagynom mikor visszajöttem a sok csomag miatt. A könyv ki sem volt nyitva, a számla megvan, a gond, hogy már lassan 3 hónapja vettem meg. (Valamikor nyár elején.) Egyik barátom hozza vissza szeptemberben.

Vajon vissza tudom váltani és levásárolni?


2012. aug. 22. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha sérült lenne, vagy egyéb hiba okán kérnéd a visszavételét. Ha megvetted, a tied, nincs lehetőség cserére.
2012. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bemész, s megmondod hogy itt vetted de megkaptad mégegy példányban pl. akkor kapsz egy utalványt és azt levásárolhatod. Párom is kapott a szüleitől egy könyvet,amire nem emlékeztek hogy már megvették a fiuknak.. Igy mi a blokkal visszavitték és kaptak cserébe egy ajándékutalványt.
2012. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem az teljesen jó lenne, ha kapnék egy utalványt. Én igazából vissza szeretném vinni és levásárolni. Az lenne a legjobb megoldás. Pénzt vissza nem akarok kapni.
2012. aug. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!