Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta vagy tudja, kik...

Aki olvasta vagy tudja, kik szakítanak a Szent Johanna Gimi 7-ben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 15:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
még senki nem olvasta mert még nem is jelent meg. és az egyetlen aki biztosra tudja az leiner laura. De vélemyényem szerint szinte biztos h virágék fognak szakitani.
2012. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
első kommentelő, már bocs, de mivel ma van a dedikálás első napja, így már simán olvashatták jópáran ! ;)
2012. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát na ja:)

Én is Virágékra tippelek,de nem biztos.

2012. aug. 22. 16:48
 4/21 anonim ***** válasza:
Én Reniékre gondolok, hát ma már nem, de holnap megveszem a könyvet.
2012. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

első vagyok. bocsi téll azthittem h még csak holnap lesz.


Am reniék biztos nem mert még csak most jöttek ssöze és 5 könyvön kereztül olvastuk reni szenvedését ha most ilyen hamar szaitanának az iszonyat nevetséges lenne, ráadásul mindenki fel lenne háborodva. Kingák sem mert ök folyton szaktanak meg összevesznek és már azt a kártyát is kijátszotta az irónő h komolyam szakitanak és akkor is kibéküldtek szval ök sem lehetne. Igy maradnak Virágék ( ha zsák szakit flörával az senkit nem érdekel igy ök is kilöve) Virágékkal még semmi balhé nem volt, még csak nem is veszekedtek igy értelemszerü h most az ö kapcsolatuk alatt rezeg a léc...ráadásul ha nem mondta vola Laura h vki szakit akk sztem senki nem gondolt volna arra h pont virágék szakitanak,gondolom igy akarja egy kicsit felrázni a sztorit mert most h Reniék összejöttek Kingáéknál is béke van (habár nem tom az ö esetükben lehet ilyet mondani?) ezért kell egy kis komplikáció

2012. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én most már tudom
2012. aug. 22. 18:35
 7/21 anonim válasza:
Engem nagyon érdekel ki fog szakítani, de csak ezt szeretném megtudni mielőtt kiolvasom, mert állandóan azon kattog az agyam, hogy vajon melyik pár lesz. Szerintem nem Reniék, mert a végén happy end lesz és az csak úgy lehet, ha együtt maradnak. Amikor megtudtam, hogy az egyik pár szakítani fog nagy balhéval azonnal Kinga és Zsolti jutott eszembe hiszen ők a sokat veszekednek, de benne van a partiban Ricsi és Virág is.
2012. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
légyszi üzenetben elküldené nekem valaki? :)) annyira kíváncsi vagyok:)
2012. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Engem is érdekel kik szakítanak :)
2012. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akit érdekel írjon privit! :)
2012. aug. 23. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!