Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen képregényeket ajánlotok...

Milyen képregényeket ajánlotok, amelyek hazai forgalmazásban is megjelentek?

Figyelt kérdés
Ha idegen nyelvű, pl. one-shot, de nagyon jó, akkor is jöhet. Köszönöm.

2012. aug. 26. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Wanted, nem tudom megjelent-e magyarul, de nagyon jó, csak 6 száma van, de nekem nagyon bejött.
2012. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólónak: A Wanted nem jelent meg magyarul.


Kérdezőnek: Jó lenne, ha picit szűkítenéd a kört. Pontosan mi érdekel...manga (japán eredetű képregény), amerikai (azon belül is szuperhősös vagy komolyabb hangvételű), magyar képregény, esetleg európai?

Akció, kém-képregény, zombis, apokaliptikus, vámpíros stb.

Tehát itt egy halom kiadványt fel lehetne sorolni...ha valamilyen támpontot adsz...


Amúgy a kedvenc kiadóm és a kínálata (Kingpin kiadó, weboldala: pokember.hu):

Jobb oldalt látod, hogy milyen képregényeket adtak ki...

Ha rákattintasz az egyes borítókra, a belső tartalomba is belenézhetsz:

[link]


Bent a fórumban meg kérdéseket is feltehetsz a kiadványokkal kapcsolatban...

2012. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia, a címszavakba írtam valamit, konkrétan valami suliban játszódó, vagy zombis, továbbá poszt-apokaliptikus. Ilyesmi témájúakat, keresgettem én is, de nem nagyon találtam.
2012. aug. 27. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a linket!
2012. aug. 27. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha zombis, posztapokaliptikus képregényt akarsz, akkor a magyar nyelven is megjelenő Walking Dead-et ajánlom...filmsorozat is fut belőle külföldön:

[link]

[link]

[link]

[link]


Eddig 4 kötete jelent meg itthon...általában 140 oldalas szép kis olvasmányok. A kepregeny.hu adja ki, talán ott is a legolcsóbb.


A másik ilyen posztapokaliptikus képregény az előzőleg linkelt Vertigo-antológiákban jelent meg, az Y, az utolsó férfi. Később megjelent belőle egy önálló kötet is...

[link]

[link]


4 db Vertigo-antológia jelent meg (benne az Y-onnal) és egy önálló kötet. Legolcsóbban itt is a kiadója honlapjáról rendelheted meg őket...lásd linkeket.


Rövid ismertetője:

"Egy dögvész kipusztít minden férfit a Földön. Egyedül egy fiatal szabadulóművész marad életben, akinek helyt kell állnia egy női társadalomban, meg kell küzdenie egy férfigyűlölő csoporttal, el kell menekülnie pár ellenséges hatalom aktivistája elől, miközben ő csak Ausztráliába szeretne eljutni a menyasszonyához.

Miután kidobják egy vonatból, egy kisvárosban találja magát, amely bizonyos értelemben igazán különleges."



Ami pedig a horrort illeti...igaz ez vámpíros is...de csodaszép festett képregény:

Vampirella - Vérszomj

[link]


"Vampirella meghal, és Drakulonba, a Pokolba kerül. Ott várja régi szerelme, Adam Van Helsing és anyja, Lilith. Vampirellának választania kell szerelme és édesanyja élete között, új életet lehelnie a Poklon átzúgó vérfolyóba, miközben saját magát is meg kell mentenie a démonfajzatoktól."

2012. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!