Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy regényt. Szolnok...

Nacui kérdése:

Írtam egy regényt. Szolnok megyébe van olyan hely ahová be tudom adni?

Figyelt kérdés
Hátha kiadják könyvben, vagy filmet csinálnak belőle :D Ha van a helyét megtudjátok adni, vagy esetleg egy linket?
2012. aug. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Filmet? :) Édes, a magyar filmipar a csőd szélén táncol, majd pont egy ismeretlen senki ki sem adott regébyéből csinálnak filmet... Ez nem Amerika.

Kiadót keress a Google segítségével. De ma már nem olyan létfontosságú, hogy a lakóhely közelében legyen - van elektornikus szerződés is, vagy felutazol az aláírásért. A többit úgyis neten kell intézni. Keresel egy szimpi kiadót, beadod a kéziratot vagy a szinopszsit, vagy egy részletet, attól függően, mit kérnek (a honlapon általában tájékoztatnak), és vársz. Ha elfogadják, akkor szerződés. Ha nem, akkor lehet egy utad a magánkiadás felé is, vagy keresel egy másik kiadót. Persze nem kötelező sem válaszolniuk, sem visszajelzést küldeniük.

2012. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chrishu ***** válasza:

Filmet max te csinálsz belőle vagy a megjelenés után valami pénzes rendező...

Rengeteg kiadó van az országban

2012. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vanda122 válasza:
Jó elképzeléseid vannak csak hát elötte add ki, mert ha még ki sem adják akkor film is csak a legkisseb százalékban készülne belőle.
2014. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!