Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi 7-ben...

A Szent Johanna Gimi 7-ben szóba kerül a sz. X? Ha igen, akkor hogyan? Milyen szituációban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 14:36
 1/7 slora ***** válasza:
100%

Igen,szóba kerül.Vigyázat SPOILER jön!

Szóval Cortez nagyszülei elutaztak és Cortez elhívta magához Renit,és mondta,hogy van pár jó ötlete azzal kapcsolatban hogy mit csináljanak.Ezt Reni félreértette és azt gondolta,hogy C. azt akarja,hogy nála aludjon.Ezt megbeszéli Kingával,aztán elmegy C.-hez.Ott filmeznek,majd Cortez egy kicsit közelebb ült Renihez,aki arrébb csúszott.Ezt C. nem értette,aztán Reni végül kinyökögte,hogy ő nem akar Corteznél aludni.Kiderült,hogy C.-nek eszébe sem jutott az,hogy Reni nála aludjon,ő csak filmezni akart.Aztán megbeszélték,hogy C.addig vár Renire amíg csak akarja.

2012. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen szóba kerül. Amikor Cortez meghívja hozzájuk renit ,mert a nagyszülei elutaztak és reni azthiszi AZÉRT hívja el. Aztán erről a dologról beszél Kingával,majd amikor elmegy Cortezhez akkor mondja neki h ő erre még nem áll készen,Cortez kiakad h ilyesmit feltételezett a reni h AZÉRT hívta át majd elmondja h addig vár ameddig csak a reni akarja. ( :) ) Majd reni beszél erről az anyukájával is. Am én is akartam h legyen erről már szó benne végtére is már 18 éves a cortez meg már egy csomü ideje járnak. Mindenesetre ha már beszéltek róla akkor sztem a következőbe vagyis az uccsóba biztos le fognak feküdni....
2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első válaszóló bocsi h én is leírtam nem vettem észre h te is írtál elöbb. bocsi ...:)
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 slora ***** válasza:
Semmi gond :)
2012. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 3. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én most olvasom a 7.részt és én nem tartok még ott amit előttem elmondtak csak azt tudom hogy amikor Virág felfázott akkor Kinga és Reni elkisérik őt és a nődoki kérdi hogy milyen van e barátja Virágnak és ha van akkor milyen a kapcsolata vele.Persze Virágnak eszébe nem jutna hogy ARRÓL van szó azt mondja hogy jó mert minden csütörtökön elmennek moziba és hogy sokat játszanak az öccsével meg hogy mindig robogóval mennek suliba.:D
2012. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
AZ sz.X az szex?
2018. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!