Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG fanok, ha készülne...

SZJG fanok, ha készülne film/sorozat a könyvből, kinek a szerepét játszanátok el a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem számítanak a külsőségek (tehát ha mondjuk Cortez akarsz lenni, nem kell úgy kinézned, lehetsz akár egy kopasz izompacsirta is), és fantasztikus színészi tehetség vagy. :-) Kinek a szerepét játszanád el szívesen?

Én Kingáét.


2012. szept. 15. 11:40
1 2
 1/16 slora ***** válasza:
Én is Kingáét :)
2012. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 essz terr ***** válasza:
Én ezen sokat gondolkodtam hogy inkább Reniét,és nem azért mert ő a főszereplő,hanem azért mert rengeteg mindenben hasonlítunk és ezért könnyebb lenne eljátszanom mint Kingát.
2012. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én Reniét. Teljesen azonosultam vele...könnyen eltudnám játszani.:)
2012. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Virágra.Ő áll hozzám a legközelebb.Kb. ugyanolyan sötét vagyok.xD

De Renire is sokban hasonlítok.SZeretem a Beatlest és ki sem látszom a könyvek közül.

Ha fiú lennék akkor pedig Ricsit mert hatalmas KoRn fan vagyok imádom a metál zenét.Voltam a Szigetes koncerten is.:D

2012. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kingát , Renit Virágot vagy Katát... Mindegyikükkel azonosulok egy kicsit
2012. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Katát vagy Virágot. (Katát azért, mert nagyon bírom a személyiségét, Virágot pedig, mert szintén baromi sötét vagyok :D )

Fiúból taláán... valamelyik rocker, mindegy, hogy melyik, mert ugyan olyanok :) (nagyjából mint én)

2012. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bogiii<3 válasza:

én Renit játszanám!

leginkább azért, mert hasonlítok rá...hihi xD

I luv Cortez,Szjg,Máday.

2012. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bogiii<3 válasza:
ja és ha a fiúk közül kéne válaszolnom akkor Ricsi lennék :D
2012. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Orsi*** ***** válasza:
én vagy Renit vagy Virágot, mert imádok olvasni,és hippis vagyok meg tök sötét:DD
2012. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én Renit, mert teljesen egyformák vagyunk :)De Kingáét is szívesen játszanám.Ha fiú lennék Cortezét vagy Zsoltiét :DD
2012. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!