Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvastam az Alkonyatnak...

Elolvastam az Alkonyatnak mind a 4 részét, nagyon bejött. Milyen fantasy könyveket ajánlanátok amiben vámpírok, vérfarkasok vagy hasonló lények a szereplők/főszereplők?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Darren Shan könyvek
2009. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Evernight,írta:Claudia Gray
2009. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Anita Blake sorozat, Anne Rice könyvei
2009. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
CHARLAINE HARRIS True Blood 1. része: Inni és élni hagyni -> Csak ajánlani tudom! Szóval nekem nagyon bejött! Kicsit durvák a szex és előjáték jelenetek.. De háát. :D Twiligt Saga fan vok és meg van ezen a szinten.. :)
2009. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Claudia Gray: Evernight,

Alyson Noel: Evermore (ez az elején hasonlít a Twilight-ra, de aztán rájössz, hogy teljesen eltér a kettő) nagyon jó ez is :)

Laurell K. Hamilton: Anita Blake "sorozat" (Obszidián pillangó, A kárhozottak cirkusza, Sápadt hold, Gyilkos tánc, Lidérces álmok, Égkék bűnök, és stb....) /vámpíros könyvek/

J. R. Ward könyvei: Éjsötét szerető, Megsebzett szerető, Síron túli szerető, Életre keltett szerető, Feloldozott szerető (ezek szintén vámpíros könyvek)

Anna Rice: Vámpírkrónikák

Darren Shan könyvei, pl: Vámpírok hegye, Rémségek cirkusza, Vámpír herceg stb.....

2009. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Lara Adrian-A vámpir csókja,ez egy nagyon jó könyv hasonló az alkonyathoz,csak több benne a vér(persze nem olyan nagyon..):)
2009. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2009. aug. 1. 11:11
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
2009. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Vérfarkasos: J. Goldenlane: Farkastestvér

Vámpíros: -''-: Éjfél

Nagyon jó mindkettő!

2009. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
True Blood 1--> inni és élni hagyni szuper könyv, nkem nagyon bejött
2009. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!