Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SZJG-ben Viki meg Cortez...

Az SZJG-ben Viki meg Cortez lefeküdtek már?

Figyelt kérdés
Cortez egyáltalán szűz még???

2012. szept. 19. 20:35
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
85%
Ott a pont
2014. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Attól,hogy Viki sokszor aludt C-nél,nem biztos,h lefeküdtek!
2014. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Cortezt a 3.-4. kötetben nagyon sokszor felidegesíthette Reni meg Arnold. Neki ott volt a barátnője. Olyan nehéz lenne elhinni, hogy lefeküdt Vikivel, hogy kiverje a fejéből Reniéket? Mellesleg nem hiszem, hogy Cortez az első alkalmat Reninek "tartogatná", főleg, hogy maga mondta, hogy nem hitte volna, hogy egy Reni-féle lány belé szeretne. Nehogy azt higgyétek, hogy Cortez ez a romantikus fajta :DD Plusz, azt sem hiszem, hogy olyan sokat jelentett volna neki a dolog^^
2014. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem 70%h.lefeküdtek...mert hát miért említené meg a könyvben az írónő ha nem így lenne.Felesleges lett vna.megemlíteni ha cortez még szűz lett volna sztem.
2014. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Szerintem nem feküdt le Vikivel. Bár lehet h Viki ott aludt, de Cortez nem tudta kiverni a fejéből Renit, és ezért elutasította Viki közeledését azzal a mondattal, h majd máskor. Szerintem így volt.
2015. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 zsofi_14 válasza:
55%
Ti kinek gondoljátok pontosan Cortezt? Ott aludt Viki, oké. De C nem az a típus, aki jár vele pár hónapot, aztán lefekszik vele.+Renit szereti,nem tenne vele ilyet. "Viki inkább haver volt, nem barátnő"<- Szjg részlet. 99% hogy nem volt vele.
2016. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Biztos
2021. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!