Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet valamit tudni, hogy...

Lehet valamit tudni, hogy miért nem fog megjelenni Levy L. Smith Dark love sorozatának 4. része?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már volt ilyen kérdés de semmi konkrét választ nem találtam bennük. És a goggle-n sem láttam semmit.:/

#megjelenés #Dark Love #Levy L. Smith
2012. szept. 23. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve meg fog e jelenni és ha nem akkor miért. Bocsi csak nem olvastam vissza mit írtam:)
2012. szept. 23. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem találtam róla semmit, pedig engem is érdekelne. Az egyik oldalon azt irták, hogy talán nem lesz több része, ez a vége. Mindenki gondolja tovább és fejezze be a története. Szerintem viszont ez igy elég befejeztelen. Az iróról is semmit sem lehet tudni, legalábbis én nem találtam róla semmit. Csak annyit tudok, hogy magyar.
2012. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magyar? Ezt nem is tudtam. Hát kár mert ez még nem is olyan, hogy fejezd be ahogy akarod, mert ez így szerintem senkinek nem menne.. Mert olyan sok kérdés van még bennem.
2012. szept. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!