Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok izgalmas, könnyű,...

Ajánlanátok izgalmas, könnyű, romantikus könyvet felnőtt szereplőkkel?

Figyelt kérdés

Tizenhét vagyok, eddig csak ifjúságit olvastam, de most, hogy elkezdtem nézni a Castle c. sorozatot, nagyon kedvet kaptam egy felnőttekről szóló romantikus vígjátékra =) Tudnátok hasonló hangulatú könyvet mondani? Nem feltétlenül kell bele krimiszál, lehet sima romkom is (mint pl. A boltkóros naplója, vagy Bridget Jones naplója hangulatilag ezek is vonzanak). Szóval lehet olyan igazi csajos könyv, egy kis extrával.

Ja, és lehetőleg ne legyen fantasy, mert már annyit olvastam, hogy egy időre elég =D


Előre is köszi =)



2012. szept. 23. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Debbie Macomber Cédrusliget sorozat
2012. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Daniel Glattauer - Gyógyír északi szélre


ha kicsit kevésbé limonádéra vágysz (17 évesen már bőven olvastam ilyeneket) akkor Kundera - A lét elviselhetetlen könnyűsége

2012. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, az "Amikor életemben elsőször". Abban egy felnőtt lány meséli el a kamaszkorát. Szerintem nagyon jó.
2012. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!