Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek A Szent...

Mi a véleményetek A Szent Johanna Gimiről?

Figyelt kérdés
Érdekes könyv? Érdemes elkezdeni? Miről szól a Kezdet?

2012. okt. 6. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A Kezdet arról szól, hogy egy 14 éves lány elkezdi a gimnáziumot. Megismeri az osztálytársait, a tanárait, az iskolát, "Ő"-t, keresi az egyéniségét, tanul, barátokat szerez, és naplót ír. Szóval nem meglepő, ha azt mondom, hogy ez egy naplóregény.:) Szerintem érdekes, bár sokak minősítik "tucat"-nak, csak azért, mert rengeteg tinédzserlány olvassa, merít belőle, és szereti. Pedig azok, akik ezt állítják, még csak el se olvasták! (Legalábbis nagyrészük.) Ha lány vagy, és hasonló korú, akkor mindenképpen ajánlom, de akkoris, ha fiatalabb/idősebb vagy, vagy mondjuk fiú (:D, bár akkor azt hiszem nem lenne valami élvezetes:D). Sok rajongó állítja, hogy elolvastatták az anyukájukkal, és ők is nagyon szeretik.:) Szerintem kezdd el!:)
2012. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Igen.. a kezdetet jól leirta az előző válaszoló:) érdekes, és nekem nagyon megtetszett.:) olvasni mindig érdemes.szerintem tetszeni fog.;)
2012. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez eleje kissé döcögős,de élvezhető. Utánna azonban úgy beindulnak az események,hogy csak kapkodod a fejed. Szerintem jó. Én szerettem olvasni.
2012. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 chrishu ***** válasza:

Nem olvastam, biztos jó könyv

Viszont minden arról a könyvről szól. A Könyvek kategória már nem a régi a sok Szent Johannás kérdéstől.

Viszont kezdd el.

Ja és mielőtt kiírnál egy kérdést:

- A könyvbe l van írva, hogy Virág összejön-e Arnoldal

- A befejező rész februárban jelenik meg

Jó olvasást!

2012. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) elfogom kezdeni és én is 14 éves lány vagyok és ha ennyien szeretik akkor biztos jó:)
2012. okt. 6. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Virág nem fog Arnolddal összejönni.!!!


Nekem a Szent Johanna Gimi az egyik kedvenc könyvem, egyszerűen imádom, és nem tudom letenni. Minden része fantasztikus, kezdd el szerintem te is, biztos vagyok benne, hogy nem fogod tudni letenni ;)

Én már a 7.-et is elolvastam, mégpedig 2 nap alatt, annyira jó volt. :P

2012. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Kezdet nem tetszett.Miközben olvastam, elég kíszámíthatónak találtam.A második része (Együtt) viszont nagyon tetszik! :) Szóval, nem tudom már kiírta, de igaza van abban, hogy döcögősen indul aztán pörögnek az események. :)
2012. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

A stílusa rossz, a tartalma ijesztően rózsaszín. Összességében nem jó könyv, az ilyesmin felnőni ártalmas... nem ajánlanám. Ezerszer inkább a Neveletlen hercegnő vagy hasonlók.


Reni, a főhős egy megalázkodásra hajlamos, szánalomra sem méltó lány... szinte már könyörög a srácnak, tapad... komolyan megvetendő és ez még csak egyetlen nagy hibája a sok közül...

aki ezzel a lánnyal azonosulni tud, nézzen magába, olvassa újra és jegyzeteljen... így megtudja, a valóságban mivel teszi magát szánalmassá, elítélendővé röhejessé és magányossá (!). Ezt teljesen komolyan mondom.


egyedül csak a "közösség" és a mellékszereplők miatt olvastam, akikért viszont tényleg meg is éri és akik között még az egyik osztálytársamat is felismerni véltem :)


a Kezdet még a többi között sem a legjobb... szerintem a hatodik értékelhetőbb a leginkább... mintha az író az állandóbb hibáin átlendült volna és a rózsaszín vattacukor is elfogyott... maradt a számomra élvezhető rész :)

2012. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy az ilyesmin felnőni ártalmas???Könyvön felnőni alapból nem lehet ártalmas dolog.Meg aki azonosulni tud egy könyv szereplőjével az is elég jó dolog, mindegy ki legyen az.Ne mondj ilyet hanem írj jobb könyvet!Szerintem kedves kérdező mindenképp kezdd el olvasni.Ez a könyv a "normálisaknak" íródott.;)
2012. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az SzJG a legjobb könyv a világon! Másodszori, sőt harmadszori olvasásra sem unalmas, pedig a könyveket általában első olvasás után megunják... De az SzJG olyan izgi, hogy nem lehet megunni :D Én csak ajánlani tudom :)
2012. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!