Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a könyvről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 7. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén nem olvastam végig mert kivettem a könyvtárból aztán meg úgy eltettem hogy a visszavitel előtt ha öt nappal megtaláltam de azért bele olvastam. Nem a leghátborzongatóbb már amiket én olvastam de jó valóban klasszikus hatást kelt leköti az embert szerintem nem rossz de mondom nem olvastam ki.

Remélem segítettem :)

2012. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam, de a rövid tájékoztató szerint több kis történet van egy könyve gyűjtve,

Edgar Allan Poe, Oscar Wilde, Bram Stoker írók műveit imádom. Edgar Allan Poe egyszerűen úgy zseniális ahogy van. Brian Stoker pedig ugye a Dracula kitalálója, ami szintén remekmű.

Én megvenném a könyvet, mert biztos nem lenne csalódás.

2012. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég szép ára van...még mindig nem tudom,hogy megvegyem-e,de mind1.Köszönöm a válaszokat:)
2012. okt. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!