Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Star Wars Thrawn trilógia, mi...

Star Wars Thrawn trilógia, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Érdemes elolvasni?valóban ez a 7-8-9.rész?

2012. okt. 16. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon minimális Star Wars KÖNYV egyike amit szerintem érdemes elolvasni. Ne hagyd ki. Lehet hogy vannak ellentmondásai az Új Trilógiával, de ez nem a regények hibája.
2012. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem ,köszi
2012. okt. 16. 22:01
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem tetszettek a könyvek. Pont megválaszolja azokat a dolgokat, amikre esetleg kíváncsi vagy mik történnek az eredeti trilógia után.
2012. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Le is üttettem egy újabb kiadást a hazai aukciós oldalon;)
2012. okt. 17. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az legjobb EU könyvek közé tartozik... Zahn többi művével együtt. Baromira érdemes elolvasni.
2013. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajta van a hátulján,hogy méltán lett a sorozat hivatalos folytatása.Sajnálom,hogy az Ébredő Erő nem lesz azonos a birodalom örököseinek történetével.Nyílván a filmmel a fiatalabb korosztályt próbálják megcélozni.A pénz itt is nagyobb szempont sajnos ebben az anyagias világban,mint a történet.Számomra a Thrawn történetek a hivatalos folytatások.
2015. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!