Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és a Főnix...

A Harry Potter és a Főnix Rendjében kezdi látni Harry a tesztrálokat. De miért? Kije halt meg?

Figyelt kérdés
Most olvasom a Harry Potter és a Főnix Rendjét de nem értem hogy miért csak most látja a tesztrálokat. Cedric meghalt a szeme láttara de nem a rokona.A szülei már rég meghaltak de nem látta utána csak ekkor.Nem étem!

2012. okt. 18. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem rokonnak kellett meghalnia,hanem neki kellett látnia,hogy valaki meghal
2012. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ahogy az első mondja, az látja őket aki látott már vkit akárkit meghalni, és Harry látta Cedric-et is meg attól h nem emlékezhet rá kiskorában is látta a szüleit meghalni, asszem Neville is ezért látja őket
2012. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%

Olyat látott meghalni, aki közel állt hozzá. Nem térben. Pl egy barátja, szülei, rokonai. Neville szülei nem is haltak meg. egy intézetben vannak.

Ezért kezdi csak ebben a részben látni a tesztrálokat. A szülei ugyan meghaltak, és ott is volt, láthatta, de akkor még nagyon kicsi volt, és nem fogta fel sztem mi történik körülötte, ezért nem látja kezdettől fogva.

2012. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2012. okt. 20. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A thesztrálokat az látja, aki már látott valakit meghalni és fel is tudta fogni mi történt

Harry kisbabaként nem fogta fel mi történt a szüleivel, ezért látta csak Cedric halála után a thesztrálokat

Neville-nek a nagyapja halt meg, Luna-nak pedig az anyja

2012. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Harry találkozott a halállal ilyen módon.


Egyébként én sem vágom. Hiszen Harry is ott volt, babakorában, abban a pillanatban, mikor megölték a szüleit. Elvileg látta is az anyját meghalni, hiszen csak a testén keresztül "engedte Harryt megölni".

2012. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak most olvastam el a választ. Vagyis akkor fel is kell fogni, mi történt? Így már okés, csak még mindig olyan izé.
2012. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát az anyja te idióta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
cedric halt meg és nem rokonnak kell meghalnia csak látnia az Avada Kedavra átkot ahogy elér eg embert és fel kelll fognia
2013. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!