Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Cat és...

Mi a véleményetek a Cat és Bones vámpírvadász sorozatról? Jó? Érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem olvasni, ha szereted a vámpíros könyveket, akkor tuti tetszeni fog. Jó a fogalmazásmód, jók a karakterek, és a történetek is izgalmasak, de én a második könyv vége felé feladtam, mert engem annyira nem érdekelnek a vámpírok, viszont elkezdtem olvasni a harmadik részt is, az is jónak ígérkezik, csak belekezdtem egy másik könyvbe... egy kicsit zavaros vagyok, bocsi:) szóval, jó könyvek:)
2012. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvencem. Aki szereti a vámpíros témájú könyveket az szeretni fogja. Nekem nagyon tetszett az első könyv is,de a 3.könyvtől,ha lehet még jobban bepörögnek az események. Rengeteg új szereplő. Izgalmas, akciódús, vicces (eszmélelen póénok vannak benne) és az egészet megfűszerizi az írónő egykis erotikával.:D A karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva és nagyon erős egyedi személyiségek lettek. Ha egyszer nekiállsz szerintem nem teszed le még végig nem olvasod...:D
2012. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak az elsőt olvastam, rajta vagyok a 2. beszerzésén, mert egyszerűen nem hagyhattam úgy ott. Vannak könyvek, amik sorozat első részei bár, mégis azt tudod mondani, hogy oké, ez így kerek volt, lezártnak tekinthető. Hát ez NEM ilyen. :D Imádtam. :)
2012. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!