Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Cortez és...

Szent Johanna Gimi! Cortez és Viki?

Figyelt kérdés
Cortez és Viki voltak úgy együtt? Mert punkbarbie ott "aludt" párszor Corteznél. Szerintetek?

2012. nov. 3. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Őőőh..hát nem tudom, mert ha csak azért járt vele Cortez, hogy féltékennyé tegye Renit, akkor nem hiszem, és lehet, hogy nem is aludt ott csak Reni gondolja úgy...
2012. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem nem volt köztük olyan dolog, elvégre nem is volt ez igazi szerelem. Mármint Cortez részéről.Sztem Vikinek megvolt már az a bizonyos dolog, de nem Cortezzel...

luv Szjg ^.^

2012. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem, mert bár azt mondta, ha nem lenne barátnője, biztosan nem járna senkivel, de persze akkor is szerette Renit :)
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele, hogy szerintem sem történt semmi olyan.. csak a 7.-ben persze az volt, hogy nem pontosan idézem de, h Reni nem hülye és tudja, hogy voltak együtt... ez azt hiszem azután volt, miután Reni azt hitte, hogy Cortez le akar vele feküdni (amikor a nagyszülei elutaztak)..
2012. nov. 4. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hátt..Lehet, hogy Viki csak egy "Tegyük féltékennyé Renit" akció része volt. De az is lehet, hogy amikor Corteznek vitte a házit egyszer KETTEN jöttek le a szomájából. Lehetséges...
2012. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi..
2012. nov. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!