Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Inni és élni hagyni című...

Az Inni és élni hagyni című könyvnek vannak folytatásai?!

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt és olyanok voltak hogy book 2, book 5...ez azt jelenti hogy még van kb. 8 könyv Sookie-ról és Billről??? össze vagyok zavarodva... létezik hogy ennyi része lenne?

Ez az az oldal: [link]


2009. aug. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
igen van folytatása, a 2. része szeptember 20.án jelenik meg "Élőhalottak Dallasban" címmel. Nem tudom pontosan hogy miről szólnak, de összesen 9 könyv van.
2009. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ah... értem... valahol láttam pedig hogy most 16-án lesz a bemutatója(?!) vagy nem tudom, valami, na mindegy. Te tudsz erről valamit? hmm...8 könyv, nahát és itt mikor lehet megvenni, vagy magyarul letölteni a könyvet? vagy már ki is van adva csak nem tudok róla? bocsi hogy ennyit kérdezek, csak annyira tetszik a könyv is meg a sorozat is, szóval mindent tudni akarok, minél előbb mert már alig várom hogy a legeslegvégén mi lesz velük... mert hát csak a 2.évad 8.részéig láttam és hát érdekel a folytatása... szerintem függő lettem xD és mind a 8 könyvből lesz film/sorozat szerinted?
2009. aug. 12. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem tudsz angolul.:D


"Sookie Stackhouse (Southern Vampire) Series

-Dead Until Dark (2001) [17]

-Living Dead in Dallas (March 2002) [18]

-Club Dead (May 2003) [19]

-Dead to the World (May 2004) [20]

-"Fairy Dust" in Powers of Detection (October 2004) [21]

Dancers in the Dark (novella) in Night's Edge (Harlequin Enterprises) (October 2004) [22] (a Sookie-universe story without the character of Sookie Stackhouse)

"One Word Answer" in Bite (2005), [23]

Dead as a Doornail (May 2005) [24]

Definitely Dead (May 2006) [25]

"Tacky" in My Big, Fat Supernatural Wedding (2006) [26] (a Sookie-universe story without the character of Sookie Stackhouse)

All Together Dead (May 2007) [27]

"Dracula Night" in Many Bloody Returns (September 2007) [28]

From Dead to Worse (May 2008) [29]

"Gift Wrap" in Wolfsbane and Mistletoe (October 2008) [30]

"Lucky" in Unusual Suspects [31]

Dead and Gone (May 2009) [32]

A Touch of Dead(October 2009) Compilation of all the Sookie Stackhouse short stories.

The next original Sookie Stackhouse novel will be available in May 2010. Title not revealed."

2009. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

erre most mit mondjak???

már vagy 8 éve megjelent az eredeti könyv és én még csak most olvasom el???


ez kiborító, hogy 8 év kell ahhoz, hogy magyarul is megjelenjen egy könyv... ezt nem hiszem el...


mikor majd külföldön már vagy 10 éve elolvasták, sőt már el is felejtették, mi, magyarok majd csak akkor fogjuk látni a könyvesboltokban, mint egy vadi új könyv, amit más nyelven más országban már esetleg el is porladt a padláson.... húú... de mérges vagyok...

na, de hát azért köszi az infókat

2009. aug. 13. 11:31
 5/5 anonim válasza:
itt van angolul az egész: ***** éés ha magyarul szeretnéd, akk [link] ezen a lapon megtalálod az első hármat:)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!