Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik Vörös pöttyös...

CuteKyra kérdése:

Nektek melyik Vörös pöttyös könyv tetszik a legjobban? És miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne eldönteni, ha felsoroltál volna egy kis választékot, mert így nagyon-nagyon sok könyv van. :) Egyébként ez attól (is) függ, hogy milyen témájú könyveket szeretsz olvasni. Vörös Pöttyösből nagyon jó a Twilight Saga, bár azt talán már olvastad. :)

Én még nagyon szeretem a Vámpírnaplók-könyveket, de ha olyat szeretnél, mai csak egy könyv (tehát nincsenek folytatásai) akkor Éjféli bál, Tündérszerelem (bár ez kicsit furcsán van megírva), Amikor életemben először... és A mennyország várhat. Előbbieket azért szeretem, mert én fantasy-rajongó vagyok, utóbbi kettő pedig nagyon vicces. :)

2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a Twilight A Shiver, Linger, és A forever a kedvencem
2012. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia. :) Meg a folytatása, a Vonzás szabályai. Miért őket szeretem a legjobban? Ezt olyan lenne elmondani, mint azt, hogy milyen ízű a víz. Lehetetlen.
2012. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia, Csitt, csitt, Tizenhárom okom volt, Csontváros és társai :) Elsőre hirtelen ők a kedvenceim.
2012. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 okom volt
2012. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Graceling - A garabonc, Fire - Zsarát (nekem a Zsarát kicsit jobban tetszik)

Shiver, Linger, Forever

Rubinvörös, Zafírkék (nem sokára megjelenik a Smaragdzöld is :D)

Mentsük meg Júliát!

Csitt, csitt (a Crescendo is biztos jó de még nem olvastam)

2012. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!