Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy van az a részlet az...

Hogy van az a részlet az SzJG-ben?

Figyelt kérdés
Cortez és Reni beszélgetnek telefon és valamiért leteszik, de Cortez azt mondja, hogy visszahívja Renit, Reni pedig leég (átvitt értelemben) a szitu végén.
2012. nov. 10. 14:38
 1/4 anonim válasza:
Melyik részében?
2012. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom.
2012. nov. 11. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az:

Remény, 272.o.

"-Visszahívjalak?-kérdezte.-Megint le fog merülni a kártyád.

-Hát. Ha gondolod...-mondtam halkan.

Cortez letette a telefont, én pedig vigyorogva néztem a kezemben tartott készülékre. Egy perc után már csak halványan mosolyogtam. Két perc múlva összeszaladt a szemöldököm. Öt perccel később nyitogatni kezdtem, hogy működik-e. Tíz perc múlva felhívtam magam vezetékesről. Csöngött. Negyed óra múlva már semmit nem értettem, úgyhogy idegesen visszahívtam.

-Igen?-kérdezte.

-Azt mondtad, visszahívsz!-szóltam mérgesen.

-Nem mondtam, hogy rögtön-nevette el magát, én pedig lehunytam a szemem. Ezt a cikit!

-Ó. Oké, csak nem tudtam, hogy mi van...-dadogtam.

-Azóta vártad?-röhögött folyamatosan.

-Egyáltalán nem vártam! Csak nem értettem, hogy miért tetted le. De nem várom, hogy hívj-hadartam égővörös fejjel. Cortez még mindig nem hagyta abba a nevetést, úgyhogy szó nélkül letettem. Miért? Miért tud ennyire beégetni???"

2012. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az. Nagyon szépen köszönöm!
2012. nov. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!