Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sulis feladathoz kéne egy kis...

Sulis feladathoz kéne egy kis segítség SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Egy könyvbemutatót kell csinálnom, és A büszkeség és balítéletet választottam. Egy ponthoz nem tudok mit írni, olyan jellegű infó kéne nekem, hogy pontosan milyen sikeres volt a film, maga a könyv (hányszor adták ki, miért ez a legsikeresebb műve Jane Austennak, statisztikák: kasszasiker volt e a film?) Tulajdonképpen "érdekességek" kellenek. Remélem értitek, hogy mit akarok ezzel. Szóval ilyesmi dolgok kellenek. Már magam is próbáltam rákeresni, de nem tudom pontosan, hogy ilyeneket hol találok. Értelmes hozzászólásokat természetesen megfelelően értékelek. :)Előre is köszi! :)

2012. nov. 10. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyanra is gondoltam, hogy hány nyelven adták ki...
2012. nov. 10. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 2006-os filmre gondolsz, az oldal alján van egy felsorolás a díjakról, jelölésekről:


[link]


A regény feldolgozásairól itt olvashatsz:

[link]


Ha tudsz angolul, itt is találsz érdekességeket (adaptációk pl.)

[link]

2012. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2012. nov. 11. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!