Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc szent johanna...

Melyik a kedvenc szent johanna gimi könyvetek? és miért?

Figyelt kérdés
mindet olvastam de nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg elsőnek szval légyszi indokoljátok is ;)
2012. nov. 11. 11:23
 1/9 Emoo96 válasza:
Én igaz, hogy csak a 4.-től olvastam, de nagyon tetszett. Főleg a 6.-dik és az 5.-dik része. :) Én az 5-öt ajánlom, igaz inkább a 6-ot, mivel abban sokkal több izgalom van.
2012. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
szerintem vedd meg az összeset! :) én imádom mindegyik kötetet szoval...:)
2012. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az összeset nagyon imádom és habár sajnos még csak a hatosig tudtam olvasni. De az ötösben ugye van több veszekedés, civakodás, udvarlás, bókolás viszont a 6. az meg ilyen hogy is mondjam happy rész :) Ezért nem is tudnék közűlük választani, tehát az én két kedvencem az 5 -6. :)
2012. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat azt hiszem az 5 öst veszem meg mert ugye a 7. már megvan szval most olyat szeretnék amiben még nincsenek együtt

köszi a válaszokat :)

2012. nov. 18. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Az 5. kötet,egyértelmű. Itt mondjuk inkább minden Cortezről és Reniről szól, pont ezért tetszik. :)
2012. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Rész! Indok: Virág is Ricsi akkor jön össze!!! És ők a kedvenceim!! Olyan cukik!! Ezenkívül az 5. és a 6.Indok:Reni+Cortez <3
2012. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsővel kellene kezdened, mert úgyis előbb-utóbb el fogod olvasni az összeset, ha tetszik. A történet szempontjából jobb az elsővel kezdeni.
2012. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. *-* <3

Mert akkor van a legtöbb dolog Cortezzel és Renivel:D

2012. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Avrilfan válasza:
az 5.et, mert abban nagyooon sok dolog történik,+ abban Cortez olyan édesen piszkálja Renit *-*
2013. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!