Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A harry potter könyvben milyen?

A harry potter könyvben milyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jóó...én csak mostanában olvastam el őket és ugye már rég láttam a filmeket is meg azoknak nagy fanja vagyok de könyvbeen húú nagyon jóó...egy csomó jelenet van a könyve ami lényeges lenne és mégis kihagyták a filmből...Mindenképpen olvasd el!:))
2012. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó :)

Megéri elolvasni.

2012. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Jó szerintem is, én örülök, h először a könyvet olvastam.

Már csak azért is jobb, mert a film 2,5 óra, a könyvet viszont jóval több időbe telik kiolvasni.

2012. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kb. 10000000000000x jobb mint a film, én nagyon szeretem, kétszer is olvastam :D
2012. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 klopusz ***** válasza:

Szia!


A filmet nem néztem meg, mert már előtte elolvastam a teljes sorozatot köbbször is.

Nem tudtam lerakni, nagyom tetszett.

2012. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én kb. 4 éve olvastam el mind a hét részt, de nagyon tetszett!!!

Csak egy kicsit hülye voltam, mert akkor már ugye a filmből megvolt az első öt rész amit láttam is, ezért én így olvastam ki őket: 6, 7, 1, 2, 3, 4, 5. :)

Az ötödik részben nekem volt egy kis zavar, amit nem igazán értettem, de Te az első résztől kezd, úgy sokkal érthetőbb:)

2012. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyértelműen sokkal jobb a könyv.. Már csak azért is mert az az eredeti. A mai fiatalok azthiszik hogy a Harry Potter film az igazi. Amikor a könyve(ke)t olvastam, akkor a film még készülőben sem volt.

A filmben sok helyen meg van változtatva a történet, és megmagyarázatlan jelenetek vannak benne, amit a könyv olvasása nélkül nem is érthet meg a néző.

Tehát én a filmre adnék egy fekete pontot :)

2012. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Egyszerűen letehetetlen! Olvasod és fel sem tűnik, hogy már este van. Én 1 hónap alatt kiolvastam mind a 7-et. Már az összeset minimum 4-5-ször elolvastam!! :)Harry Potter fan vagyok, teljesen! XD
2012. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi , akkor beszerzem őket ;-)
2012. nov. 20. 18:18
 10/19 anonim válasza:
Én már vagy 5ször olvastam mind a hetet. Sokkal jobbak mint a film!
2012. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!