Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent johanna Gimiii. Szerinte...

Szent johanna Gimiii. Szerintetek miért csak ilyen keveset tudunk Ricsiről?! ( BŐVEBBEN lennt. )

Figyelt kérdés
Csak nekem tűnt fel, hogy Ricsiről feltűnően keveset tudunk? És hogy Máday az egyik részben azt mondja hogy " már rég kicsaptalak volna, ha ..." itt mire utal? És hogy Ricsi előre tudta, hogy tűzpróba lesz?

2012. nov. 20. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is szivesen tudnék róla többet...de szerintem a 8. könyvben minden kiderül róla is...vagy ha nem akkor a kalauzban
2012. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és a kalauz mikor fog megjelenni?:3
2012. nov. 20. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:

a kalauz 2013 tavaszán:)

ha jól tudom a 8. kötetben elég sokminden kiderül Ricsiről

2012. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meg állítólag Cortezról is...ha jól tudom. :)
2012. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SzentJohannaGimiFan ***** válasza:
Ricsi látnok!!! :D
2012. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
tudott a tűzpróbáról, tudott a (3. vagy 5. részben) a festésről, máday már első nap ismerte és "már rég kirúgatta volna ha"... sztem máday rokona...:D mondjuk unokaöccse...
2012. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez tényleg érdekes. Nem sokat tudni róla de elvileg a 8.-ban kiderül, hogy miért jött át a másik suliból és kell újra járnia a 9.-diket mint Corteznek.
2012. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
uu én voltam szjg talin és azt monta h ricsi sok titka kiderül majd
2012. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jééé amugy meg nemkem ez fel sem tünk ... de most így eléggé elgondolkodtatott a dolog ...várom már hogy kiderüljön.A nyolcasban vagy a kalauzban biztosan kiderül.
2012. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, az SZJG talin azt mondta a Laura, hogy minden titokra és kérdésekre választ kapunk:) És , hogy a szereplőkről is sok olyan dolog kiderül még amit nem tudunk:)))))))
2012. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!