Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Angol nyelvű könyvet honnan...

Angol nyelvű könyvet honnan vegyek?

Figyelt kérdés

Itthon lehet kapni üzletekben mindenféle könyvet angolul?

Mert külföldről vagy egyáltalán nem szállítanak itthonra, vagy drágán, de ha tudtok jó külföldi oldalt akkor annak is örülnék.


2012. nov. 24. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5-6 alkalommal rendeltem már innen:

[link]


mindig gyors volt a szállítás (1 hét). Paypal és bankkártyás fizetés van.

2012. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul a 2-es válaszoló által ajánlott oldalról ingyenesen kiszállítják a könyvet.
2012. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok.

Így van, nincs külön szállítási díjuk. Arra is érdemes figyelni, hogy ha találsz egy könyvet, felajánlja alul a hasonlóakat is. Azok között is érdemes körülnézni, mert ugyanazt a könyvet amit elsőre felajánl az oldal tetején, többnyire más kiadásban olcsóbban, akár 3-4 euróval, 700-1000 forinttal olcsóbban megtalálod lent.

2012. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem töltöd le őket? :)

Én most több,mint 100-at töltöttem le,nyelvtanulás céljából,e-book formájában. Ha kell,adok linket!

2012. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amit #2 linkelt nagyon jónak tűnt, kösz!


#5

Mert nem nyelvtanulás céljából kell, már megy eléggé, csak magyarul nem szeretek olvasni, sok mindent hülyén fordítanak le. És itthon nem nagyon szoktam olvasni, útközben meg akkor kéne vennem egy ebook readert, mert telefonon nem jó olvasni, meg amúgy is jobban szeretem ha fizikailag megvan.

2012. nov. 24. 23:13
 7/8 Márciuska ***** válasza:
Ha nem akarsz külföldi oldalakkal bajlódni,akkor ajánlom ezt: www.prospero.hu. Ez egy magyar cég, de arra szakosodott, hogy külföldről hozat könyveket. Szinte mindent megszereznek neked, amit csak akarsz! Még antikvár könyveket is!
2013. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Majd megnézem milyen a kínálat, bár eddig a bookdepository.co.uk tökéletesen megfelel, már rendeltem is tőlük, meg vagyok vele elégedve.

A kínálat jó, eddig minden ami érdekelt elérhető volt, a szállítás eltartott 2-3 hétig, de amúgy sem annyira sürgős, de azért a prospero.hu-t is meglesem majd.

2013. márc. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!