Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen ez a regényrészlet?

Milyen ez a regényrészlet?

Figyelt kérdés

Úgy kb a közepéből való. Ha ezt látnátok egy könyv hátulján, mit szólnátok hozzá? És szerintetek milyen a fogalmazásom? Minden értelmes válaszért hálás vagyok! :)


Lihegek. Érzem, ahogy a veríték végigcsorog a hátamon. A levegő szokatlanul forrónak tűnik, és mikor kezemmel a homlokomhoz nyúlok, érzem, hogy egész lényem átforrósodott a rohanástól. Mint egy őrült, úgy robbanok be a konyhába.

- Meg tudom magyarázni! – tör ki belőlem a sikoltás, miközben levegő után kapkodok. A könnyeimtől szinte nem is látom a rám meredő, hitetlenkedő arcokat. – Meg tudom magyarázni – ismétlem nyöszörögve. Alig állok a lábaimon, érzem ahogy megremegnek alattam, de nem akarok összeesni. Görcsösen markolom az asztal szélét és közben üvöltök.

- Meg tudom magyarázni!

Nem. Látom az arcukon, hogy már döntöttek. Nem fognak meghallgatni, mondjak én bármit is, mesét vagy a színtiszta igazságot. Mind szigorúan, átható tekintettel néznek rám, szinte felperzselődök a fekete szemek kereszttüzében. A pánik egyenként uralkodik el a testrészeim fölött. Először a lábaim adják meg magukat, én pedig hangtalanul összeesem. Ezután a kezeim kezdenek el remegni, majd az agyamig is eljut a rettegés. A félelem teljesen elborít. Még soha, még odabent sem éreztem ekkora pánikot. Ott bíztam a szerencsében és Thoth ígéretében, de most esélyem sincs. Azok fognak dönteni a sorsom felől, akik a legjobban gyűlölnek.

Még egy pillantást vetek Jusufra, ám az ő kérlelhetetlen tekintete elszakít bennem valamit.



2012. nov. 25. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ígéretes, bár ez a veríték végigcsorgása kép elég közhelyes, valami extrémebbel feldobhatnád az elejét.

Ha lesz folytatás dobj egy levelet, elolvasnám szívesen.

2012. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel a veríték szokott csorogni az én hátamon is, bele tudom élni magam a helyzetedbe, ergo szerintem ez rendben van. E/1-ben írsz, mesélsz , tökéletesen megfelel.


A fogalmazásod szerintem majdhogynem profi. :) A majdhogynem nélkül. ÉN így fél tízkor, frissen ébredve (khm) első olvasatra nem találtam benne hibát, ami persze a kiemelt körülmény miatt nem jelenti azt, hogy nincs. :)

De ha még van is, a stílusod gördülékeny, "olvasmányos", már amennyire egy ilyen kurta részletből ez megítélhető :)


Egyébként szerintem kedvcsinálónak megteszi, de önmagában nekem kevés lenne ahhoz, hogy belekezdjek az elolvasásába.

Dehát miféle könyvet árulnak csak egy részlettel a "hátulján"? :)

2012. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 S@jtfül ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal, amúgy a fogalmazásod jó, élvezhető és nekem a stílusod is tetszik. Így annyira nem lehet megállítani a történet egészét, szóval jó, viszont annyira nem, hogy belefogjak nyomban az olvasásba. Esetleg kéne még szerintem a hátuljára egy történet leírás és meghagyni ezt a részletet is. De fel ne add, mert szerintem jó, sok szerencsét! // leírod, hogy miről fog szólni? Mert kíváncsi vagyok :D
2012. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 S@jtfül ***** válasza:
*megállapítani
2012. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a részlet. Bár nem tudom miről szól a könyvrészlet, de érdekesnek tűnik. nekem felkeltette az érdeklődésemet.Sok sikert hozzá.:) U.i.: Miről szól a könyved?:)
2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2013. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!