Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én vagyok ennyire beszürkült...

Én vagyok ennyire beszürkült szar, vagy mások szerint is hülyeség?

Figyelt kérdés
Van egy 3-as barátságom ( 15/L :D ) és ketten kitalálták hogy legyen egy titkos könyvünk(mint a Bajos csajokban) amiben különböző pontokban leírjuk pl.hogy nem beszélünk csúnyán, lesz egy példaképünk, nem viselkedünk kislányosan stb, ilyenek.. Jó ötlet ha visszafogjuk magunkat egy kicsit hogy ne rakják ránk a ribancjelzőt,de könyörgöm.. minek könyv? minek példakép? lehet csak én vagyok ennyire ellene,de remélem nem csak szerintem hülyeség. :)
2012. dec. 3. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha a lányom most ezt mondaná, már akkor is furcsán néznék, de nem tartanám komplett idiótának, hiszen 9 éves!

De 15 évesen már erősen megkérdőjelezném!

Jól látod! Nagy hülyeség és szerintem semmi értelme. Ugyan mire lenne jó?


A ribancozás ellen nem tudsz mit tenni. Én, ha lány lennék, még újságolnám is! Kit érdekelne, hogy mások mit gondolnak?! Mindig is letojtam magasról. A fiúknak meg azt kell mondani, hogy lehet, hogy mindenkivel, de VELED biztos nem! Én nem aggódnék emiatt - a mai eszemmel.

De 15 évesen lehet ...


43F

2012. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek könyv? Lehet, hogy ha abba írod, hogy nem fogsz káromkodni, ide se írod ki a sz*r szót.. még hasznos lehet..
2012. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 18 évesek voltunk hárman, amikor volt egy közös (keményfedeles) füzetünk, amibe leveleztünk. Úgy rendesen, boríték, bélyeg, és mindig küldtük tovább.
2012. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is a levelezéseinket gyűjtöttük könyvben 14-15 évesen, amilyen szerencsés vagyok, végül nálam kötött ki az egész, ha akarom, vissza tudom olvasni. :D Meg ha jól emlékszem, titkosírással is próbálkoztunk ugyanennyi idősen, aztán annyira belezavarodtunk, hogy a végén nem tudtuk elolvasni, mit akar tőlünk a másik. :))


Hülyeség, persze, hogy hülyeség. De végül is ez csak egy játék. Melyik játék nem hülyeség? Ha nincs példaképed, ne írj magadnak példaképet, szóval ne csinálj olyat, ami abszolút nem jellemző rád, de amíg nem durvul el ilyen sárdobálós fikázás irányába az egész, mint abban a filmben, addig szerintem nincs ezzel gáz.


Gondolj bele abba, hogy ha te nem mész bele, ők attól még megcsinálják, valószínűleg. Ha meg megcsinálják, akkor te kimaradsz valamiből. Csak ne vedd komolyan, de azért hagyd őket bohóckodni szerintem. :) Ha érettebb vagy ennél, legalább kordában is tudod tartani a dolgot, ha ügyes vagy.

2012. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!