Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok?

Csengii kérdése:

Milyen könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni. Bármi jöhet,akár priviben is írhattok. Én olyan ~mindenevő~ vagyok. Mindent szívesen olvasok. Ha lehetne akkor íróval együtt+egy kis tartalommal is. 10/L
2012. dec. 6. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10 éves vagy,tehát Kincskereső kisködmön, Egri csillagok, Légy jó mindhalálig,Tüskevár,ilyenek.
2012. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bret Easton Ellis - Amerikai Psycho. Egy igazi műremek, csak ajánlani tudom. :)
2012. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a Nevem DR Ozzy :)
2012. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A. McDonald: A Turner Naplók
2012. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

hát pl Székly Éva - Sírni csak a győztesnek szabad! - Székely éva olimpiai aranyérmes úszónk, jelenleg 80 év körül. Leírja hogy jutott el a csúcsra, nagyon jó, főleg ha érdekel a sport.

Havas Zsigmond - Az acélember - fantasztikusan jó ifjúsági regény, inkább fiús egy picit, de nagyon izgalmas így lányoknak is ajánlanám. Kis fiúcsapat kalandos úton át épít egy acélembert, amit további kalandok során kell visszaszerezni a rablóktól :D

Több olyan könyvet nem tudok, amit 10 évesnek ajánlanék, bár Jókai Mór Cigánybárója is jó, vagy Dumas- Kaméliás hölgye :)

Ezek közül tán az Acélembert olvasd el elsőre, nekem ez volt az a könyv, amit egyszerűen nem tudtam letenni, megszerettette velem az olvasást

2012. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az egri csillagok nem gyereknek való!
2012. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor 3-4. osztályos kötelező olvasmányok

Fekete István: Vuk

Fekete István: Tüskevár

Fekete István: Bogáncs

Tatai Sándor: Kinizsi Pál

Mándy Iván: Csutak és a szürke ló

Janikovszky Éva: Égig érő fű

Erich Kastner: A két Lotti

Emil és a Detektívek

Kipling: A Dzsungel Könyve

Csukás István: Nyár a szigeten

Móra Ferenc: Kincskereső Kisködmön

Kötelező olvasmányok felső tagozatosoknak

2012. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Talán Paoliny Örökség tetralógiája pár év múlva. Harry Potter például. Fekete István könyvei például nagyon érdekesek. Vuk, Tüskevár Téliberek és még a Lutra, bár ez NEKEM kevésbé tetszett. A Lutra egy vidráról szól.
2012. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Jules Verne könyvei is nagyin érdekesek. A Kétévi vakáció egy hajótörést szenvedett gyerekekről szóló könyv. Egy lakatlan szigetre érnek, ahol 2 évet töltenek majd el. megpróbálnak saját társadalmat kiépíteni.
2012. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi 
2012. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!