Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok 17 éves lánynak ajánlan...

Tudtok 17 éves lánynak ajánlani csajos könyvet?

Figyelt kérdés
Nem kötelezőkre gondolok.Elolvastam már a Klikk 1,2,3,4-et és ehhez hasonlókat keresek.
2012. dec. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szent Johanna Gimi. Én 16 vagyok de imádom.
2012. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szent Johanna Gimi, Éhezők viadala trilógia

Aztán amit nagyon ajánlok, Tizenhráom okom volt. Bár ezt akkor olvasd, amikor nem vagy depis hangualtban..mert mire elolvasod nagyon szomorű leszel. Nagyon megdöbbentő, de kiváló könyv!

Jane Austen könyvek, ha szereted a romantikát.

Interjú a vámpírral, Vámpírnaplók, Vámpírakadémia...:D

2012. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 April007 válasza:
Twilight. Az pont annak a korosztálynak való. Én mondjuk 13 éves vagyok de már az összeset kiolvastam és nagyon tetszett. A Szent Johanna Gimit is ajánlom. Most olvasom az utolsó kötetét (a 7.-et) és imádom. Van még sok jó könyv mint például az Abigél nemrég olvastam ki kb. egy hónappal ez előtt és az is az ilyen gimis lányoknak való. Remélem tudtam segíteni. :P
2012. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bár, már írták többen, de én is egyet értek a Szent Johanna Gimi könyvsorozattal

viszont még a vörös pöttyös könyvek is kiválóak: [link]

itt kb. tizenöt oldalon át ilyen korosztálynak való könyvek vannak

remélem segítettem

2012. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!