Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Egri csillagokban tényleg...

Az Egri csillagokban tényleg 6 oldalban írják, hogyan díszítenek egy termet?

Figyelt kérdés
Nincs meg a könyv csak hallottam és ez elég durva,tényleg igaz vagy csak hülyeség?

2012. dec. 10. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Te ennyire nem akarod kiolvasni?
2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt. Gyerekkoromban olvastam még, de akkor is pörgősnek tűnt. Többször is elolvastam, mert jó volt.
2012. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez durva?

Egyesek órákat képesek beszélni a semmiről is.

2012. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tipikusan azon kötelező olvasmányok közé tartozik, amiket túl korán olvastatnak a gyerekekkel, és ezzel egy életre megutáltatják velük az olvasást. A mai gyerekek 95%-a halálra unja magát rajta, de annyira, hogy alig van, aki végig tudja olvasni. Így még a mögöttes tartalom sem jön át. Ha nagyon ragaszkodnék a könyvhöz, valahova a gimnázium második felére időzíteném... Általánosban Rejtőt és hasonlókat kéne olvastatni, máskülönben mire felnő a generáció, már könyveket sem fognak nyomtatni...


Szóval, kérdező, igen, rengeteget fogsz vele szenvedni, nem számít hogy mit mondanak a szüleid. Készülj fel!

2012. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre így konkrétan nem emlékszem,de nem tartom kizártnak.

Végülis 500 oldal,belefér.

Az meg,hogy szenvedni fogsz-e vele,egyénfüggő.Én negyedikes koromban 3x olvastam el,annyira tetszett.


12/L

2012. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gárdonyi Géza forever mint egy Nem igazán olvasótipusu 15 éves gyerek mondom:Csak most olvastam el 2 regényét de mindkettő szuper , átlehet élni , ő a király!!! :D

Ajánlom ezt és a láthatatlan embert!!!(Hunokrol szol!D:)

2013. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én mindennap éjjel 2kor feküdtem le annyit olvastam:D
2013. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves 4. válaszoló.teljesen igazad van.én most olvastam,de én sem végeztem vele,és pont ma csinálom olvasónaplót.Mivel a legtöbb, vagyis az átlagos 12 éves gyerekek nem rendelkeznek történelmi háttérrel,ezért nem látom értelmét a könyv elolvasásának,pláne,hogy nem minden így történt.
2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
(12/l)
2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!