Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi ennek a szövegnek a fordítása?

Mi ennek a szövegnek a fordítása?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék karácsonyra könyvet venni, de ő angolul szeret olvasni, én meg annyira nem vagyok jó angolból. Találtam egy könyvet, ami elég érdekesnek tűnik, de a fülszövegét nem tudom lefordítani, ezért kérem segítségetek:


The trees swallowed her brother whole. And Jenny was there to see it. Years later, when she returns to the woods where Tom was taken to say good-bye at last, she finds herself lured into a world where stunning beauty masks the most treacherous of evils, and strange and dangerous creatures await—creatures who seem to consider her the threat. Among them is Jack, mercurial and magnetic, with allegiances that shift as much as his moods. Determined to find her brother, with or without Jack’s help, Jenny struggles to navigate a faerie world where nothing is what it seems, no one is who they say, and she’s faced with a choice between salvation or sacrifice—and not just her own.


2012. dec. 15. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Gugli a barátod. ;) :) :D


A fák lenyelni bátyja egész. És Jenny volt látni. Évekkel később, amikor visszatér az erdőbe, ahol Tom vitték búcsúzni végre, ő találja magát csábította egy olyan világban, ahol lenyűgöző szépsége elfedi a legnagyobb áruló a rossz, és furcsa és veszélyes lények várnak-lények, akik úgy tűnik, hogy fontolóra neki a fenyegetést. Köztük van Jack, fürge és mágneses, az elkötelezettségük, hogy a váltás, mint a hangulata. Azzal a szándékkal, hogy megtalálják a bátyja, vagy anélkül Jack segítségével, Jenny küzd, hogy navigálni a tündér világ, ahol semmi sem az, aminek látszik, senki sem, aki azt mondják, és ő szembesült közötti választást megváltás vagy áldozat, és nem csak a saját.

2012. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fák teljesen elnyelték a bátyját. És Jenny ott volt, végignézve az egészet. Évekkel késebb, amikor visszatért, ahonnét Tomot elragadták búcsút mondani, egy országban találta magát, ahol szédítő szépség fedi el a leghűtlenebb gonoszokat, és furcsa és veszélyes teremtmények várnak.

Közéjük tartozik Jack, aki találékony és vonzó és akinek húsége legalább úgy változik, amilyen gyakran a hangulata.

Elhatározva, hogy megtalálja testvérét, Jack segítségével vagy segítsége nélkül, Jenny küzd, hogy boldoguljon ebben a tündérvilágban, ahol semmi sem az, aminek látszik, senki sem az, akinek mondja magát, és választania kell mentés és feláldozás között.


A fordítás nem tökéletes, ezért nem kell leharpani a fejem érte, de úgy gondolom, hogy a kérdező véljának megfelel.

2012. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!