Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agatha Christie-Tíz kicsi...

Agatha Christie-Tíz kicsi néger c. könyve szerintetek jó karácsonyi ajándék a testvéremnek? (26 éves, még sosem olvasott Agatha Christie-t).

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 00:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Más Agatha Christie könyv is szóba jöhet, annyi biztos,hogy szereti a krimit.
2012. dec. 16. 00:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Agatha Christietől nekem ez a kedvencem. A nővéred helyébe biztos örülnék :)
2012. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó bevezető, de vigyázni kell, mert lehet, hogy ismeri a sztorit... eléggé népszerű a története, főleg ha szereti a krimiket.
2012. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó könyv, ha nem ismeri, akkor biztos fog neki örülni. Alternatívaként megemlíteném Edgar Allan Poe valamelyik novelláskötetét (pl Morgue utcai kettős gyilkosság), ez nagyon hangulatos, és többek között Poe a krimi atyja. Viszont nekem a kedvencem a Sherlock Holmes sorozat, itt van a polcomon az összes SH történet.
2012. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nem nővérem,hanem bátyám van.:) Én majdnem biztos vagyok benne,hogy nem ismeri a történetet, eddig amilyen krimi könyveket láttam nála(szeret olvasni, de azért nem szokott olyan sűrűn) azok mind modernebb könyvek voltak, tehát olyanok amik nem rég jelentek meg.
2012. dec. 16. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudom honnan vettem, hogy nővéred van :)
2012. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Agatha Christie-től a Halál a Niluson-nal kezdtem. (Ne röhögjetek ki: még csak 12 éves vagyok :) )
2012. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!