Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beperelhetnek azért, hogy az...

Beperelhetnek azért, hogy az általam írt könyv borítòján egy általam készített fénykép van, de nem az én lovam van rajta?

Figyelt kérdés
van egy konyvem(bocs, hogy igy irok, gyorsabb) es ki akarom adatni. Szeretnem, ha a boritojan egy olyan kep lenne, amit en csinaltam, de nem az en lovam van rajta, es nem tudom ki a jelenlegi gazdaja. Feljelenthetnek ezert? De most komolyan!!!
2012. dec. 18. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha kiderül és tudja valahogy bizonyítani, (tényekkel), hogy a ló az övé, akkor igen. De amúgy csak úgy a vakvilágba(bemondás alapján) nem.


Feljelenthetnek, de kicsi az esélye.


Szerintem.


Miről szól amúgy a könyv?


Egy fordítással, tördeléssel, és könyvelemzéssel is foglalkozó újságíró

2012. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne szaladj ennyire előre, egyenlőre találj valakit, aki kiadja és akkor még el kell sikálnod, hogy a borítókép az legyen, amit szeretnél. És egyébként is, ki az a zseni, aki felismer egy lovat... ki az, aki feltételezi, hogy az ő lova van egy könyv borítóján? :) szerintem senki :)

hagyd ezt későbbre, most foglalkozz az érdemi dolgokkal!

2012. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!