Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudom, hogy unjátok, de egy...

Tudom, hogy unjátok, de egy picit mást is kérnék jó KÖNYV AJÁNLÁS-okon kívűl?

Figyelt kérdés
leírnátok olyan könyvek pici részletét is, ami nem vámpíros, nem nyálas, nem történelmi, és neem annyira fantasy, mint pl. egy másik világba játszódik, és tündérkék repkednek mindenhol. Szeretem a lovas könyveket(suttogót olbastam), meg azokat a fantasykat, amik tök eredetik(olvastam a Bartimaeus triologiát) tehát ilyenekre gondolok, és egy kicait írjátok le, miről szól(de légyszi úgy, hogy ne derüljön ki a sztori)
2012. dec. 22. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Másik világbaN. Bocs, de ez nagyon zavar, de kicsi odafigyeléssel kiküszöbölhető.

Egyébként meg minden könyv fenn van a moly.hu oldalon, ott találsz fülszövegeket és értékeléseket is.

M. I. McAllister: A hullócsillagok gyermeke

Állatos fantasy, mókusok, vakondok, sünök és vidrák. a tengerparton egy árva mókust találnak, aki hamarosan a királyság egyik tagja lesz. Ezt sajnos nem tudom elmesélni úgy, hogy ne lőjek le fontos elemeket. De nem gyerekmese, hanem fantasy, csak a szereplők nem emberek, hanem állatok.

2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kameko-san ***** válasza:

Vérbe Öltözött Anna

Nem vámpíros, szellemes. Egy Cas nevű 17 éves fiúról (aki mellesleg halottakat öl) és Anna nevű szellemlányról szól. Nem az a tipikus szellemvadász könyv (Cas meg is mondja, hogy ő nem valami szellemvadász). Van benne egy nagyon halvány szerelmi szál, de csak a végén érezhető és ott sem nyálasan. A cím egy kicsit félrevezető, mert nem egy horror könyvről van szó. Bővebben nem nagyon tudok írni, mert a végén leírnám az egész könyvet. De ha elfogadsz egy tanácsot, ha esetleg utána nézel a könyvnek ne az általános ismertető alapján ítélj, mert csak halványan fedi a történetet.

2012. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A különböző blogbejegyzések is jók, de olyat keress, ami nem spoileres!
2012. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!