Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc kortárs írótok?

Ki a kedvenc kortárs írótok?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek, milyen könyveket ajánlanátok tőle? Milyen témában olvastok egyébként szívesen bárkitől, bármelyik korból? 17F
2012. dec. 27. 13:28
 1/4 Woow válasza:
Nekem a kedvenc írom Leiner Laura! A legnépszerűbb könyve a Szent Johanna Gimi, nagyon ajánlom. :)
2012. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nehéz dönteni, de mondjuk John Caldwell (eredeti nevén Nemes István, magyar író, csak álnevet használ). Fantasykat olvastam tőle (írt sci-fit is, de azt nem szoktam olvasni), és állati jók. Nagyon vicces, izgalmas könyvek.

Másik nagy kedvencem a sokkal híresebb és sokkal komorabb hangvételű George R.R. Martin, aki a Trónok Harcát és annak folytatásait írta.

Mint gondolom kiderült, általában fantasyt szoktam olvasni.

17/f

2012. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
George R. R. Martin, mivel zseniálisan megalkotott fantasy világot hozott létre, kiváló, emberi karakterjellemeket ismerhetünk meg könyveiben. A tűz és jég dala regényciklus írója, ajánlom neked ezt a sorozatot.
2012. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyértleműen Jeff Kinley (mert imádom az egy ropi naplóját)
2013. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!